Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tel Aviv valóban a homoszexuál...

Tel Aviv valóban a homoszexuálisok egyik Paradicsoma?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag igen, mert oda ment ki az a meleg fiú is, a Steiner Kristóf, és onnan írogat az Indexre cikkeket; és azt szokta írni, hogy ott nagyon jó a melegeknek.

Ennyit tudok az ügyről, de biztos így van, ha ő azt írja.

2014. szept. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zabmester ***** válasza:
100%
Melegparadicsomnak nem nevezném, inkább csak arról van szó, hogy ott sok minden megfér egymás mellett, és elég befogadóak az emberek a melegekkel.
2014. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ausztriában a városok állami internetes oldalán van külön meleg oldal. Bécs vonzza is a melegeket, mert szép dolog a Schönbrunn-ban házasságot kötni. Legálisak a meleg/leszbikus szórakozóhelyek, és senkit az ég egy adta világon nem zavarnak. Kéz a kézben sétálhatsz az utcán. Mondjuk csókolózni azért nem szokás. Nemrégen egy neves kávéházból a fönökasszony kitessékelt egy leszbikus párt, mert a találkozáskor átölelték és megpuszilták egymást, mint, ahogy az alapvetöen szokás. Na, volt is tüntetés és tiltakozás, természetesen a hetero emberek is kiálltak a meleg lányok mellett. A meleg felvonulás Bécsben százezer embert vonz az egész világból, állami épületeken van szivárványzászló; rendbontás még soha nem volt, a rendörök eligazítják az embereket, nem pedíg felvigyázók. Sokat voltam Bécsben, ezért tudom ezeket a példákat. Egyébként más nagyvárosban is ez a helyzet.

Azt hiszem, hogy Magyarország még nem érett meg ennek a toleráns állapotnak, amit küföldön láttam.

2022. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak Tel Aviv melegbarát, hanem a fentebb leírt Ausztria is.
2022. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!