Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy IRATKOZZAK LE? Ne kapjak...

Hogy IRATKOZZAK LE? Ne kapjak ilyen társkeresős üzeneteket Twoo?

Figyelt kérdés
Valószínűleg én kattintottam valamikor rossz helyre, mert nem volt, nem lesz szándékom társat keresni, ennek ellenére idegesítő hogy a mail-jeim megnyitásakor tucatszám férfit kínál az oldal . Alul van olyan, hogy leiratkozás. Megteszem, azt írja sikeres . Aztán jön a többi ismerkedős .
2014. szept. 26. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

én is kaptam őket,és én sem akartam,

-a gmailomban csináltam egy szűrőt és azóta csönd van

2014. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Felül menjünk a Beállításokra és a Fiók felirat mellett válasszuk a Szerkesztés opciót.


A “Felhasználói fiók állapota” mellett kattintsunk a “Fiók törlése” (nem túl kivehető, sötétített) feliratra majd nyomjunk a Mentés gombra.


A nagy Mégsem gomb mellett találjuk a narancssárga “profil törlésének folytatása” szöveget. Folytassuk ezzel, hogy töröljük magunkat.


Írjuk be a jelszavunkat és indokoljuk meg, hogy miért szeretnénk elhagyni az oldalt majd végül kattintsunk a “Profilom törlése” gombra. -így talán sikerül !

2014. szept. 28. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!