Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyetemre/f...

Van itt olyan, aki egyetemre/fősulira jár, és nem magyar nemzetiségű?

Figyelt kérdés
Valamilyen más etnikumhoz tartozik, pl. roma, arab, szerb, román, zsidó, török. Írjatok nyugodtan privátot, ha nem akarjátok ide írni. Lenne pár kérdésem.

2014. okt. 14. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem vagyok más nemzetiségű, de a győri egyetemen ismertem jó pár embert, akik szlovákok voltak. Általában a határ menti egyetemeknél előfordul.
2015. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
PErsze ott igen, de én valami extrémebbre gondoltam. :D
2015. aug. 27. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó ilyen csoporttársam. Egy angol nyelven tanított szakra járok, kb. a fele külföldi a csoportnak. Egyébként sok külföldit találsz a SOTE-n is.
2015. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De én úgy értem, hogy már magyarul beszél, itt él.
2015. szept. 26. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A cigányokra gondolsz? Egyet sem fogsz találni.
2015. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem. Külföldi származásúakra.
2015. dec. 26. 01:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan orosz, illetve francia nemzetiségű lányokat, akik teljesen megtanultak magyarul.
2015. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ők hova jártak, mit tanultak? Itt is élnek? Ha igen, akkor tudnál kontaktot adni majd? Valamivel kapcsolatban szeretném őket kérdezni.
2015. dec. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!