Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek hány százaléka fehér?

Az emberek hány százaléka fehér?

Figyelt kérdés
A mai világban, a 7 milliárd emberből hány százalék lehet fehér?

2014. okt. 20. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
40
2014. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
40?? Mar lassan Nyugat-Europaban sincs 40% feher ember, nemhogy a vilagban! En pont a napokban lattam egy ilyen abrat, ha megtalalom belinkelem, kb 10% koruli volt. A legtobben az azsiaiak vannak, utana a feketek. Feherbol van a legkevesebb.
2014. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebbol kb leszurhetoek az aranyok:

[link]

Egyebkent megtalaltam egy pontos szamot is: 8% a feher.

2014. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ömm, ázsiában azért ott vannak az oroszok is.
2014. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez a szam folyamatosan csokken. Pont ma volt egy sztorim ezzel kapcsolatban. Az egyik becsi korhazban alltam a liftben, amikor beszallt egy muszlim par es egy osztrak doktorno. A kovetkezo parbeszed hangzott el:

-Mit is mondott, hany gyerekuk van?

-7

-7?? ...hat az szuper, gratulalok maguknak!


Ahogy elneztem a gratulacion kivul mas is atfutott a doktorno fejen.

Egyebkent pl Ausztriaban egy 6 gyerekkel rendelkezo, nem dolgozo par 1.5x annyi penzbol tud gazdalkodni mint egy 3 gyerekes dolgozo par.

2014. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint 16%

2014. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Es azok mennyi vizet zavarnak?

oroszorszag: 143.5Millio

Kina: 1Milliard 365 Millio


Es akkor a tobbi Azsiai orszagrol szo se esett.

2014. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto hogy a 16% a pontosabb, en 8%ot talaltam, de az aranyokon nem valtoztat. Mindketto rohadt messze van a 40%tol es mindketto rohadt keves.
2014. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A génkeveredés miatt egyre kevesebb a kaukázusi (fehér), de ez a rassz dolog biológiailag rosszul definiálható. Csak azt jelenti, hogy az ember szeret kategorizálni, aztán meg ellentéteket szítani.
2014. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!