Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti minden hónapban vesztek...

Ti minden hónapban vesztek ruhát? Ha nem akkor milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszek ruhát, ha elfogy a hordható ruhadarab. Valamikor évekig semmit nem veszek.
2014. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sajnos nem, Pedig alig van ruhám, azok is nagyon használtak, kopottak. Mindig akkor veszek ruhát, ha már az egyik teljesen használhatatlanná válik, de akkor abban a hónapban nagyon össze kell húznunk a nadrágszíjat, pedig csak a kínait engedhetjük meg magunknak.
2014. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Évente 2-3 alkalommal max.
2014. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor veszek, ha

- nyári / téli idény elején látom, hogy a régiek közül valami alapdarab nagyon ócska (vagy ha még az előző szezon végén tudomásul veszem, hogy az bizony tönkrement)

- ha jó áron belebotlom valami fantáziadús vagy praktikus darabba

2014. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Felesleges pénzkidobás lenne. Akkor veszek, ha a meglevőket eléggé elhordtam, és legfeljebb otthonra jók.
2014. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a férjem piszkált,hogy ne vegyek minden hónapban ruhát akkor is ha megtehetjük.De köszönöm,hogy le írtátok reálisan látok már.
2014. okt. 30. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

En leárazáskor szoktam venni mindig, kb.minden évben.

Kérdezõ ki is használod,amiket veszel?Van hova fel venned?

2014. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen kitudom.Sikerült fogynom mikor kövérebb voltam szinte egyáltalán nem vettem magamnak ruhát .De mióta lefogytam szeretek öltözködni nem szoktam sokat vásárolni havi 10-15 ezer forintot költök.
2014. okt. 30. 17:40
 9/10 anonim válasza:
2. vagyok. Szerintem nem baj egyáltalán, és nem is sok amit ruhára költesz havonta, sőt a férjed örülhet hogy csinos vagy! Ügyes vagy hogy lefogytál, és nyugodj meg, ez az összeg egyáltalán nem vészes, főleg ha nem okoz anyagi terhet sem nektek.
2014. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek, és neked örömöt okoz, akkor miért ne vehetnél?
2014. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!