Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elem gyűjtésre valaki szlogent...

Paranal_Oktav kérdése:

Elem gyűjtésre valaki szlogent írni?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb ha (eszperántó) nyelven= csupa E betű szerepelne, max. két mondat. Még jobb lenne négy szó ami E L E M-el kezdődik. A lényeg az, hogy egy iskolán belül buzdítsunk diákokat elemgyűjtésre...

#elem #gyűjtés #elemgyűjtés
2014. nov. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy elem = egy menet. Szerintem bejön.
2014. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eszperantó egy mesterséges nyelv... -.- Amire te gondolsz, az az eszperente.
2014. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elemeket ne tedd szemetesbe, ehelyett eme helyre helyezd le.
2014. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elem

Lomtár

Egyszerű

Megoldás

2014. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Én másként fejezném be. Az elemtartónak a tetejére lehetne rajzolni szemeket, illetve a bedobónyílást egy szájként ábrázolni. És ráírni az oldalára:

Eme elemeket szemetesbe ne tedd, helyette etesd meg velem! Kellenek nekem, mert elemeket eszem.


Vagy:

Kedves gyermekem, ezen elemekbben kedvemet lelem, lelkesen bekebelezem.

Szemetes helyett bennem legyen helye, legyek vele tele!

2014. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) 2#-es te meg azért, mert valaki hibázik, vagy valamit nem tud, ne cikizd, hanem segíts neki... hiába is mondom neked, innen levettem, hogy lehet, hogy én nem értek egy-két dologhoz, de neked is van hiányosságod, és biztos ezért írsz nekem így, hogy csökkentsd a hiányosságérzetet magadban ! Szép napot Kedves! (Y)
2014. nov. 6. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ha megsértettelek, de hol volt abban cikizés, amit mondtam? 2 tényt közöltem: 1. az eszperantó nem a csupa e-s nyelv, 2. amire te gondolsz, az az eszperente. Nem mondtam, hogy te hülye tyúk, hogy képzeled, hogy összekevered. Megesik, oké. Move on.
2014. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!