Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen vetélkedők vannak a...

Milyen vetélkedők vannak a magyar televízióban mostanában?

Figyelt kérdés

Nem olyasmire gondolok, mint az X faktor és egyéb tehetségkutató- és szakácsverseny, inkább kvízjátékokat- és teszteket keresek.

Ismertek ilyeneket?



2014. nov. 9. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A magyaron hétköznap este szokott lenni a maradj talpon (amikor ki kell találni a szót, és ha nem sikerül akkor leesik a delikvens)

Most elvileg van valami új játék határok nélkül, de azt nem tudom milyen, még nem láttam.

Vasárnap esténként meg a Magyarország szeretlek.


Egyik sem "legyenönismilliomos" kaliberű kérdésekkel, mindegyik inkább szórakoztató, de azért egy általános tájékozottságot igényel.

2014. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, de én éppen olyan kvízjátékokra lennék kíváncsi, mint a Legyen ön is milliomos, vagyis általános műveltséggel kapcsolatos vetélkedőket keresnék.

Hol lehet ezekre rákeresni?

2014. nov. 23. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Találtál ilyet? Én is pont egy ilyen kérdést írtam most ki... :)
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem találtam, és Franciaországban élek, ahol rengeteg ilyesmi van.

Ezért szerettem volna tudni, hogy hol lehet hasonlókat találni a Magyar Televízióban.

Ha kapsz a kérdésedre válaszokat, belinkelnéd nekem? :)

2015. márc. 5. 00:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem csak néznéd, hanem játszanál is vele, ajánlom ezt a kvízjátékot:

https://www.kvizlabirintus.hu

2021. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de erre már fel vagyok iratkozva, bár még nem egészen értem a szabályokat. Alig néhány napja kezdődött.
2021. febr. 22. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Van GYIK oldal, ott részleteiben megismerkedhetsz a játékkal.

Amúgy nem annyira bonyi, a labirintus menüpontban a labirintusban haladhatsz előre, mérkőzhetsz meg gépi ellenfelekkel, a gyakorlótéren pedig más játékosokat hívhatsz ki (2 óránként cserélődik a lista). A bajnokságok meg kupák március 1-el indulnak, ott másokkal játszhatsz az első helyért, de ahhoz hogy kvalifikáld magad, legalább 100 kvízt meg kell fejteni.

Zanzásítva ennyi.

2021. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nálam az a bibi, hogy a labirintusban nem tudok előrejutni, mert van egy elzáró kapu. Azt pedig csak egy olyan "kincsesláda" kulcsával lehetne kinyitni, aminek eddig színét sem láttam.

Időm sincs túl sok, mert közben ugyanannak a szervernek a keresztrejtvény-fejtésével is játszom.

2021. febr. 22. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor másik irányba kell elindulnod és megkeresned azt a kincsesládát. Ne add fel! :)
2021. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, nem szokásom a dolgokat csak úgy feladni, legfeljebb lassabban haladok.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sok kvízkérdésre, amely pl. a magyar filmcímekről, sporteseményekről, politikáról stb. szólnak, egyszerűen nem tudom a választ.

Írtam, hogy Franciaországban élek, de azt nem, hogy milyen régen.

Közel 3x annyi ideje, mint mennyit Magyarországon születésem óta eltöltöttem... (Én még az "átkosból" léptem le családostul.)

2021. febr. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!