Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek alapján már antiszociális...

Ezek alapján már antiszociálisnak számítok?

Figyelt kérdés
Utálok emberek között lenni,nem is érdekel egyáltalán mi van velük.Nem nagyon beszélek senkivel,csak ha nagyon muszáj.Nincsenek barátaim stb.

2014. nov. 16. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha csak ennyi a kérdés, akkor: igen.

De nem ártana kideríteni ennek az okát.

2014. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Okát nem tudom,mivel mindig ilyen voltam.
2014. nov. 16. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Családoddal szoktál beszélni?

Mit érzel, ha tömegben vagy?

És mit érzel, ha valaki beszélgetni kezd veled?

Mi a hobbid?

Milyen egy barát?

2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem csak akkor lennél anti szociális, ha rombolnád a kapcsolatokat. Te csak nem építed ki.

Inkább afféle elhúzódó remete.

2014. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok!Szüleimmel annyira nem beszélek,amúgy is ritkán vannak itthon.De ha itthon is vannak,általában a szobámban hallgatok zenét vagy netezek.

Tömegben nem érzem jól magam,nem szeretem ha bámulnak.

Kerülöm a felszínes beszélgetéseket,engem rohadtul nem tud érdekelni,milyen műsorok mennek a tv-ben,meg hogy ki mit csinál.Hobbim különösebben nincs,talán az edzés.Milyen egy barát?hm aki olyan,mint egy testvér.Ki áll melletted,meghallgat,bármiről lehet vele beszélni és jól érzitek magatokat együtt.Volt egy-két személy,akiket barátnak tartottam,de csak kihasználtak,mint utólag kiderült.Így megszakítottam velük a kapcsolatot.Mások szerint önbizalom hiányos vagyok,meg hogy nem kéne ennyire lenézetnem magam.

2014. nov. 16. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, hanem aszociálisnak.
2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne keverjétek már össze az aszociálist az antiszociálissal...
2014. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen zenét hallgatsz?:)
2014. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt tárgyalják az aszociális, és az antiszociális kifejezések közötti különbséget:


[link]

2014. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Milyen zenét szeretek változó!Ami éppen megfog.Elég "korcs"zenei ízlésem van.Ugyanúgy hallgatok,metalt,hip-hop-ot,elektronikus zenét(persze az igényesebbeket,nem ami a discoba megy),klasszikus zenéket,film zenét,goa-t,reggae-t stb.

Többen is antiszociálisnak neveztek.De ezek szerint aszociális vagyok!

2014. nov. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!