Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen verset ajánlanátok egy...

Milyen verset ajánlanátok egy 18 éves lánynak szavalóversenyre?

Figyelt kérdés
Egy Radnóti és egy szabadon választott magyar verset kell mondani, de teljesen tanácstalan vagyok. Tavaly Radnóti Félelmetes angyal című versével indultam, az azonnal megfogott, de most nem tudok választani. Tudnátok esetleg segíteni, és írni egy Radnóti és egy bármilyen más magyar verset, ami megfelelő lehet? Elég komoly hangom van, úgyhogy a túl vidám versek nem állnak túl jól és nem szeretnék semmi elcsépeltet (pl. Nem tudhatom) sem. Előre köszönöm a segítséget! :)

2014. nov. 17. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Ha nem félsz a sötétebb/morbidabb versektől,akkor E.A.Poe-t vagy C.Baudelaire-t javaslom.:)
2014. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagypál Anna Bíborka válasza:

Radnóti Miklós: Bájoló

Nagyon szép ez a vers, én nagyon szeretem!

2014. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!