Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Diákként szerintetek milyen a...

Diákként szerintetek milyen a nettó 800 Ft-os órabér? Pultos munkáról van szó.800 Ft-ot kapsz kézhez óránként. Diákhoz képest ez jó, vagy sem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
a legtöbb helyen ahol dolgoztam nettó 450-500 Ft-ot fizettek, ahhoz képest nagyon jó
2014. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
éjjel átlag
2014. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez még felnőttekhez képest is jó. A melósok többsége nem keres ennyit talán 500-600 Ft-ot óránként. Én 20 évnyi munkával, számtalan munkahellyel, tovább képzéssel a hátam mögött sosem kerestem ennyit pedig szerettem volna!

Örülj neki és fogadd el!

2014. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

teljesen jó! ez még nem-diákmunkaként is jóféle fizetés, sőt. ráadásul pultosként talán még némi borravaló, aprópénz is hullik.

tapasztalatom szerint elég nagy mák kell (na meg ismerősök...), hogy valaki ennyiért és ilyet dolgozzon diákként.

2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nincs ismerettségem, még végzettségem se, viszont ahogy látom, szerencsém annál inkább. Igaz, a pultosok ennyit keresnek.

Azért kérdeztem, mert nyáron majdnem a duplájáért dolgoztam. De akkor ez is jó, vettem :) :)

2014. nov. 19. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

jahogy felnőttek? úgy vettem észre, hogy akik felnőttként is minimálbért keresnek azok annyit is tudnak kitermelni...

a pultos meló stesszes a sok részeg idióta miatt késő este leginkább akkor amikor te is szívesebben lennél inkább a barátaiddal részeg

2014. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szorozd össze, ez 120 ezer felett van. :)

Azért kérdez rá, hogy ez biztos nettó-e. És az sem mindegy, hogy bejelentett munka-e.

2015. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nettó a 800, bruttó 950 az órabér, abból jön le a 16%.
2015. febr. 12. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!