Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek 6 éves nagycsoport...

Szerintetek 6 éves nagycsoportos fiú óvodásnak milyen olcsó, itthon elkészíthető jelmezt készíthetnék?

Figyelt kérdés
Bármilyen és többféle megoldás is érdekel, a válaszokat előre is köszönöm!
2010. febr. 1. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ősember???össze varrsz néhány anyag darabot, ilyen szoknya szerűt, "ágyékkötőt" kifested az arcát, összeborzolod a haját. Látványos, nem kell hozzá sok extra anyag meg varrás tudás.

De persze az is számít mi illene a kisfiúhoz, ő mit szeretne:)

2010. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye ötlet, de katica? Fekete cicanaci, fekete hosszú ujjú póló, egy piros majdnem kerek kartonra ragasztasz fekete pöttyöket, meg pántot, amivel a hátára tudja venni, esetleg valami fejdísz félét (csápokat) is összedobtok, és kész a katica. Vagy dalmata? Ugyanaz, mint az előbb csak fehérben, és a nadrágra meg a pólóra fekete öntapadós matricából ragasztotok pöttyöket (így az utána könnyen le is jön), ehhez még egy kis arcfesték, esetleg egy nadrágra csíptethető farok, és voilá :)
2010. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk cowboy?

Rgy kalap farmergatya kockás ing pisztoly és kész a jellmez

2010. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kalóz.Neten találsz kinyomtatható kalózsapkát,szemkötőt,kincsesládát,otthon apának egy régi fehér vagy bordó vagy fekete ingét előkeresitek,egy régi melegítőnaci szárát kirojtozzátok,derékra egy kendőt kötni,kampónak pedig egy üdítős flakon levágott tetejébe applikálsz egy vállfáról leszedett kampót.

Lovag:ezüst színű keménypapírból sisakot csinálsz-teljesen jó,ha vödör alakú lesz,szemnyílást kell csak vágni rajta-kemény papírból pajzs,ráfestetek vmi címert,lepedőből köpeny,arra is lehet címert festeni.(Én keresztes lovagot csináltam,így a pajzsra és a köpenyre egy máltai kereszt kellett,és egy fehér kapucnis felső volt alatta neki.)Játékkard biztosan akad otthon.

2010. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,itt vannak a kalózos cuccok:

[link]

2010. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer Lúdas Matyi :) Anyu varrt nekem ludat fehér lepedőből, festékkel festettünk neki szemet, meg csőrt, meg lábat pirosra. A szomszéd bácsi adott egy szalmakalapot, anyu vágott le nekem egy nadrágot ilyen szaggatottra :D Különdíjat is kaptam :D
2010. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!