Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a CBA...

Miért utálják sokan a CBA üzletláncot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
A tulajdonosuk miatt.
2014. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, de nem megyek sosem hozzájuk. Okaim: kicsi a választék, ócskább dolgok vannak, mint pl. Lidlben, Penny-ben, Aldiban drágább is ezeknél a boltoknál. Ahol pedig laktam volt a közelben egy CBA, egyfolytában lejárt árukat árultak 50 %-ra leárazva. Volt, hogy 3!!! hete lejárt, már helyenként megfeketedett szalonnát áraztak le, így árulták. Jelentettem őket a NÉBIH-nek, semmi következmény nem lett. Nem mondom, hogy minden CBA ilyen, de én ezek után be nem teszem a lábam.
2014. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálják, csak nem ott vásárolnak. Ha viszont erőszakkal nyomatják az embernek, hogy másutt nem vásárolhat, csak itt, akkor nemcsak a szabad kereskedelmet gátolják - amiért is azonnal lehet menni az EU-ba panaszt tenni-, hanem az egyén szabad akaratát is. Valamint ezzel meggyűlöltetik a CBA-t.
2014. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, hogy úgy hirdetik magukat, hogy a nagy 'anitmulti magyar üzletlánc', közben meg jobban kizsákmányolják a dolgozóikat és a beszállítóikat, mint a külföldiek (tapasztalatból írom).
2014. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyobb CBA-t ismerek, (Pécs, Pláza) velük a következő problémáim vannak:

- drága, a többi hasonló üzlethez viszonyítva

- a polcon kiírt árak olykor nem igazak, ami a pénztárnál derül ki

- koszos

- a zöldség és gyümölcs borzalmas állapotban van (fonnyadt, rothadó)

- a húsfélék szintén

2014. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A CBA a hozzánk legközelebb eső élelmiszerüzlet, de inkább elgyalogolok a Lidl-ig. A választék az nulla. 1-2 dolgot lehet találni, amit megéri megvenni, de szerencse kérdése.
2014. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom a többiekhez. Nem utálom a CBA-t de nem vásárolok ott mert drága. Nekem ennyi elég is. Miért ott vásároljak dupla annyiért ha máshol jóval olcsóbban is megkapom??
2014. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Italokból csak drágák vannak, és azok sem jó minőségűek.
2014. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Első: miért, ki a tulajdonos?
2014. dec. 9. 20:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is olyat tapasztaltam, mint az ötös válaszban olvasható.
2014. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!