Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt ezen az oldalon miért...

Itt ezen az oldalon miért szokása mindenkinek/nagyon sokaknak minden kérdezőt oltogatni, és nem válaszolni konkrétan a kérdésre? Nem értem.

Figyelt kérdés
nah kiváncsi leszek ezt ki lesz olyan okos oltogatni xddd
2010. febr. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert valaki ezt találja szórakoztatónak.

Szimplán válaszolni unalmas. Másokat leszólni viszont mindig lehet és ha bekapja a csalit, akkor röhögni is lehet rajta, hogy az illető "milyen hülye".


L

2010. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom...talán azért mert itt vezetik le a feszültséget!o.0

Vagy csak egyszerűen kedvet kaptak hozzá...De azért vannak itt olyan kérdezők akik megérdemlik!>:(

Meg hát ha van lehetőség oltani,miért ne?Ez nem olyan kérdezz-felelek oldal ahol meg kell adni a nevedet és e-mail címedet,úgyhogy nem tudnak bezavarni az oltásba.Csak a kérdezőbe!-.-"

2010. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan így élik ki a cseszegetési hajlamaikat, amiket a való életben nem tudnak. Gondold el, itt akárkinek be lehet szólni, nem számít a testalkat, a társadalmi helyzet, a pozíció. Nem kell mérlegelni, hogy meg merjem-e a magamét mondani ennek az izomgyárnak, vagy inkább hallgassak, mert rosszul járok...

Itt nincs felelősségrevonás, max. lepontoznak.

2010. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam cseszegetni senkit, azért megfigyeltem a kérdések 80 %-a helyén valók, a maradék pedig kiélheti a kérdések közötti útmutatókat, és ott teszi fel úgymond hülyeségeit. A legapróbbnak hitt kérdések mögött is komoly problémák lopakodhatnak, ehhez ráérzés is kell, meg nagyon jó emberismeret.
2010. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már a kérdezők sem a nevüket, sem az arcukat nem vállalják fel, vállalják ezt is. Ez ezzel jár, mindkét részről benne van a pakliban. Aki dudás akar lenni ugye...
2010. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy mindig, gyakran a kérdező rá is szolgál. Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.
2010. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki csak azért kérdez, mert lusta beírni google-be meg wikibe valamit és inkább napokat vár, vagy egyszerűen az oldal keresőjét nem találja meg, mert annyira lusta gondolkodni, esetleg ha csak picit használná a szürkeállományát rájönne...

De egyébként ez a kérdés is volt vagy 100X, használd a keresőt!

2010. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!