Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A postás a küszöbömre rakta a...

A postás a küszöbömre rakta a levélcsomagom? Érdemes telefonálni a postára vagy a postásra vadásszak hátha összefutok vele?

Figyelt kérdés
Rendeltem az ebay-en és fizettem a csomagért erre a postás a bejárati ajtóm elé a küszöbre rakja a csomagom és a szomszéd csönget,hogy a küszöbömön találta.És mi van ha nem a tisztességes szomszéd veszi észre. Hanem a valaki más aki zsebre vágja? És ha mással is eljátssza ez a postás?

2015. jan. 6. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kövesd szépen és gyűjtögesd be a csomagokat, mint a Szuper Márió játékban. Hátha valamelyiktől te is nagy és erős leszel!
2015. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez eszembe sem jutott :D ,de amit magamnak nem kívánok mással sem teszem meg .
2015. jan. 6. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a postánál. Sajnos, egyre több olyan postást alkalmaznak, akik képtelenek felfogni, a munkájuknak vannak szigorú előírásaik. Nálam már tavaly óta, mióta a régi postás kilépett, csak nagyon fiatalokat látok, és szinte hetente váltják egymást.
2015. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
47%
Persze, hogy telefonálj be.. lusták cipelni.
2015. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Oké, hogy lusta cipelni, de ilyenkor mi kerül az csomagátvételi lapra, amit aláírkálunk? Odahamisít? Mert a macska nem tudja odakaparni...
2015. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem a postás a hibás - a kínai posta (mert gondolom onnan jött) alap szolgáltatásba nem tartozik bele az ajánlott levél és emlékeim szerint a másodszori kézbesítés sem. Magyarán a magyar postának nem kötelessége a te kínai csomagodat végtelenségig őrizgetni, nem azok az előírások vonatkoznak rá, mint a magyar (s többi európai, stb.) küldeményre. Ha nem talál otthon és nem fér be a postaládába, megy a párkányra, lábtörlőre vagy hasonló helyre.
2015. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem ajánlott volt és nem fért a ládádba akkor simán otthagyhatja ha levélként van feladva
2015. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem értem, gondolom nem én vagyok az egyet aki ebayen rendel csengetni csak tudd hamár az ajtómig eljött vagy egy nyomorult értesítőt küldeni .Mert ez nagyon bunkó dolog a postás nem dobhatja a küszöbre a levelet .Amúgy sem most rendelet először a régi postásnál ugyanilyen csomagokat alá kellet írnom.
2015. jan. 6. 12:34
 9/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami helyettesítő volt
2015. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fér bele a ládába, köteles értesítőt hagyni.
2015. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!