Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt festőművészek?...

Vannak itt festőművészek? (kérdésem lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés,hogy hogy lehet festményeket eladni?Mire és mivel érdemes festeni,hogy azt megvegyék,mik szükségesek hozzá?És ha van egy kis tehetségem meg lehet e belőle élni?Absztrakt festmények mennyire kelendőek?
2010. febr. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy tehetséged van,akkor sem lehet belőle megélni.Van ellenpéda is persze,de nagyon ritka és nagyon nagy szerencse kell hozzá.
2010. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki valami forgalmas helyre árulni a képeket, ahol sok turista megfordul. Ők sokmindenre nyitottak, nem feltétlenül fontos nekik az, hogy milyen technikával készült a kép. Ha szép, tetszik nekik, akkor megveszik. Na persze akkor többen fognak körülötted ácsorogni, ha eladás közben is festesz.
2010. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből megélni? Lehetetlen. Grafikus vagyok, de festek is. Van egy állandó kiállításom egy kávézóban. Egy hónapja tettem ki a képeket, de még egyet sem adtam el.Pedig nem vagyok amatőr, akadnak is megrendelőim- évente 4-5, de nincs nevem a szakmában, így nem tolonganak a képeimért a vevők.
2010. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fess gagyit-.az elmegy...


én számtalan galériában látok borzalmas képeket milliókért..és veszik ezeket,mint a cukrot:O

2010. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én is próbálkozom,és sok nehézségbe ütközöm.Már már azon vagyok hogy feladjam végleg.(pedig kb10éve festegetek hobbiból)De nem akarom elvenni a kedved,neked még sikerülhet.Írj privit,ha van kedved erről a témáról "beszélgetni",és lehet pár tanácsot is tudok adni.
2010. febr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!