Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Linkelnétek nekem ilyen oldalt?

Kérdezzfelel kérdése:

Linkelnétek nekem ilyen oldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy nem jó helyre tettem a kérdést, de nem találtam a megfelelőt. Ezúton is elnézést szeretnék kérni érte. Szóval már egy ideje keresek olyan oldalt, ahol a '20-as évekről írnak, az életmódról, a divatról és mindenről, ami ehhez kapcsolódik. Egy írásom miatt szeretném tanulmányozni ezt a korszakot, ezeket az éveket, de eddig hiába kutattam, csak olyan oldalt találtam, ahol felszínesen írnak le mindent. Sajnos bizonyos körülmények miatt csak az interneten tudok keresgélni. Van ilyen vagy ehhez hasonló oldal? Vagy külön-külön írnak ezekről részletesen? Linkelnétek nekem ilyeneket? Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jan. 8. 15:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!