Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyerekesek az...

Miért ilyen gyerekesek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Állandóan megjegyzéseket tesznek mindenre, leszarnak mindent, hangoskodnak, mindig piszkálnak valakit, nem becsülik meg a másikat, állandóan valakit csesztetni kell. Állandó téma náluk a piálás, buli, szex meg hogy ők ennyi lánnyal szexelnek, ennyi barátnőjük volt stb..... annyira szánalmasak....... nem lehet velük semmi komolyról beszélni.....

most vagyok kilencedikes és 2 lány 27 fiú az arány az osztályba......

15/l


2015. jan. 14. 16:08
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Utolsó 2 évben szoktak megkomolyodni valamennyire, a 9. az egy ilyen év.
2015. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gyerekesek, GYEREKEK! A pia, buli, meg szex nagy része csak duma, még a fele sem igaz. Vagy ha igaz, akkor elég fiatalon elzüllött.
2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Én 20 éves embereket is láttam már így viselkedni. Mondjuk azok a legrosszabb értelemben vett falusi parasztok voltak.
2015. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a fiú osztályok nem jók. Ha műszakis vagy, meg ne csodálkozz a színvonalon.
2015. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
műszakis vagyok,eltaláltad. de ezt a szakot mindenképpen el szeretném végezni mert érdekel...... amúgy hogy érted, hogy szarak a fiúosztályok?
2015. jan. 14. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Lucifer, én nagyrészt lány osztályba jártam. Hidd el, az sem volt jobb, ott is ment az egymász bsztatása, kiközösítése, a kiránduláson a hölgyek jelentős része olyan részeg volt, hogy alig álltak a lábukon. Csak ment pluszban a féltékenykedés, meg a terhességtől pánikolás.

Kilencedikben szinten minden osztályban megy a balhé, mert akkor alakul a hierarchia. Majd a gimi vége felé fog mindenki lenyugodni.

2015. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kár pedig olyan jó volt az általános iskolás osztály.... ott nem piszkált senki senkit a fiúk, lányok is teljesen normálisak voltak........ szánalom hogy ekkora különbség van általános iskola meg középiskola között pedig azt hittem ebben a kórban már mindenki normális lesz, de ezek szerint nem
2015. jan. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!