Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki utal! Es alig szolok...

Mindenki utal! Es alig szolok hozzajuk, ha barmit is mondok akkor is en vagyok a nevetseg targya. Ha nem szolok senkihez se akkor meg depresszios vagyok. Mit csinaljak, hogy megkedveljenek? Nem is vesznek szamba, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Barmit teszek vagy mondok en vagyok a hulye, a nyavogos az idegbeteg stb.. es az osztalyom a velunk parhuzamba levo osztalynak olyanokat mondanak, hogy meg en is meglepofom pedig se nem csinaltam azt se nem mondtam olyat. Meg hogy en idegesito vagyok. Alig szolok hozzajuk es mindig engem hoznak szarhelyzetbe. Nem birom a klikkesedest igy en nem klikkesedtem. Ugye en nem sportolok, nem vagyok szep, okos se vagyok, nem erdekel a divat..es en igy nem tudok veluk beszelgetni,meg nem is erdekel amit beszelnek. Mit tegyek?! Nem akarom 4.5 evig meg ezt atelni.

9.-es gimnazista 14/lany.



2015. jan. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Iskola vagy osztályváltás nem lehetséges?
2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet. Francia tagozatos vagyok ami 5eves, a tobbi tagozat meg 4 eves, es mivel nem tanultam nemetet ezert nem szeretnek atmenni nemetre. Es nem szeretnek kihagyni meg egy evet. Aziskola16-18 km-re van onnan ahol elek. A szuleim nem szeretik ha tavol vagyok, a kollegiumot meg nem dijjazzak. A varosomban levo kozepiskolak gyengek, es nem hinnem, hogy csak ugy atvennenek egy majdnem 4-essel felev utan barhova is. Itthon meg nem mondtam el senkinek se ezt a problemamat. Ezt csak az egy szem baratnommel beszelem meg. Nem merem itthon elmondani, hogy megalaznak es lehulyeznek.. szegyenlem
2015. jan. 26. 23:21
 3/5 anonim válasza:
Az vagy aki lenni akarsz és mindig is az leszel!Hoghya te nem vagy egy beszédes típús vagy egyszerűen nincs kedved velük fogalalkozni,akkor vagy tartsák tiszteletben,vagy piszkaljanak,de ettől csakis neked lesz rossz.Azért,mert,vagy gazdagodsz ezekkel a csaló emberekkel,vagy mindent összehordanak rólad és te ettől rosszul érzed magadat.De ha az a párhuzamos osztály látja hogy ki is vagy.akkor rájönnek hogy igazából ki itt a csaló,és akkor neked lesznek barátaid,és az együtötltôtt órákat pedig csak a tanulásra fordísd,a szabadidődet pedig azokra a barátaidra akikre igazán számíthatsz,mert úgyis találsz egyet,biztos vagyok benne!A lényeg az hogy neked jó legyen,mert ők tuti hogy találnak valaki mást akit piszkálhatnak,de mem te leszel az.Egyszeruen ne szolj hozzájuk a sziánál meg az "ja izé"nél többet.És akkor észreveszik hogy te már nem vagy ott,kozottuk.
2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyi, de most komolyan. Miért fontos neked mit gondolnak rólad a többiek, ha egyszer te magad is bevallod, téged nem érdekel az ami őket. Olyan emberek véleményére miért akarsz adni akikkel nem is tudsz mit kezdeni?
2017. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Köszönöm.

Mára már viszonylag jobb a helyzet. Most is beszólogatnak, de nem mindig reagálok rá. Azóta elkezdtem sportolni, hátha azzal ki tudok kapcsolni, de nem megy.

2017. márc. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!