Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Stílust szeretnék váltani...

Stílust szeretnék váltani mert most ilyen tucat 16 éves vagyok. És nagyon Bejött nekem ez az emos style. Hol lehet kapni ilyen emos ruhákat meg hasonló cuccokat?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok

2015. jan. 26. 22:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt a kérdést nem ide kellett volna
2015. jan. 26. 22:49
 2/8 anonim válasza:

Ruhaboltba ^^

Sajnos Magyarországon Nincs Hot Topic vagy ahhoz hasonló, szóval keresni kell. Igaz van egy két rock bolt. Google a barátod h ezek hol vannak :)


Pólókat bandákkal az elején legegyszerűbb rendelni.

Pc-t ha akarsz, azt meg egy tetováló szalonba lehet.


18/emoboy

2015. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emo stílussal is tucat leszel, csak egy másik tucat. Egyik skatulyából mész át egy másikba. De ez nem baj, majd kialakul az egyéniséged, főleg ha keresed is, és nem készen "veszed".

:)

2015. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt mondanám, hogy inkább művelődni és gondolkodni kellene, ha nem akarsz tucat lenni.

Tucat emo.

De kezdetnek megpróbálhatod, hogy milyen ez, csak ne ragadj bele.

2015. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik kutya másik eb.
2015. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha tippelnem kéne azt mondanám valahol, de nem vagyoj benne biztos.
2015. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
neten találsz egy boltot az a neve h Rock Pince ott találsz goth emo, és hasonló ruhákat, igaz nem olcsó de megéri
2015. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A west end aluljárójában van egy rocker bolt es nem is drága...
2015. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!