Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Metroszexualitás témában...

Metroszexualitás témában ismertek könyvet, cikket, filmet, interjút ami érdemleges lehet egy dolgozat elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ismerek, csak max olyat (persze nyugati pszichológiai irodalom), ami a kategorizálás kapcsán megemlít ilyet. nem fogom tudni neked belinkelni, mert fogalmam nincs, hol láttam egyszer, de érdekes volt, lényeg h a hetero/homo/bi -féle hármas felosztást tette sokkal árnyaltabbá és sokkal inkább megfelelővé korunk realitásának. Persze az ilyen "fújliberális" gondolatok valamiért hozzánk sose törnek be, de kutakodj francia, olasz, holland, belga szakirodalomban. Magyar "szakirodalomban" ilyet nem igen fogsz találni, hát a nagy átlag értelmezni se tudja a kifejezést :D


Egyébként konkrétabban miről készíted vagy kb mi a tartalma a dolgozatodnak? Nagyon érdekelne! ha nem gond, lécci ossz már meg minél több infót, nagyon kíváncsi vagyok !!! köszi!

2015. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ennek a nemi indentitáshoz nincs sok köze

metroszexuálisok mint fogyasztói szegmens, erről szeretnék írni

2015. jan. 30. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

ahhoz nincs is! de a szexuális orientációkhoz való viszonyhoz ill. egyáltalán az értelmezéshez nagyon sok köze van !!!


az se rossz amit te írtál kutatási téma, de sztem kevésbé érdekes, úgy értem, nem annyira mélylélektani.

2015. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
marketing szakos tanuló vagyok és ezért kell erről írnom
2015. jan. 30. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

oké rendben, értelek :) és még így is szívesen elolvasnám, kapásból érdekelne h te hogyan definiálod ezt a réteget pl.

De ok, most nem azt mondom h küldd át nekem a dolgozatot :D

2015. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

még el se kezdtem majd csak most fogok kutakodni kezdeni, júniusban kell beadni

akkor szívesen átküldöm de egyenlőre azt se tudom merre induljak

2015. jan. 30. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

értem, oké. akkor majd a jövőben érdekel :)


hát azt én se tudom, merre indulj, mert baromi összetett téma, de én járatlan vagyok a piaci, üzleti kérdésekben, én azt hittem először, hogy pszichológiai szempontból közelíted meg a kérdést. de tényleg ... arra tudsz egyáltalán vmi meghatározást h egyáltalán kiket vennél bele a metrosexuálisok körébe? na meg köztük is árnyalnád a fokozatokat vagy csak az és kész? hmmm ez is érdekelne, de oké, ez se éppen marketing-szempont :D

2015. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!