Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan könyvet...

Ayaaa kérdése:

Tudtok nekem olyan könyvet mondani amiről rossz véleményetek van?

Figyelt kérdés

A húgomnak van egy 2015-ös olvasási listája... ez valami verseny asszem... a lényeg az hogy tőlem kérdezte hogy tudok e olyan könyvet amiről rossz véleményt hallottam... mivel én nem vagyok nagy könyvmoly ezért gondoltam hátha ti okosabbak vagytok... :D :D :D


u.i.: ha valaki a szürke ötven árnyalata című könyvet szeretné ajánlani akkor szólok hogy annak már van kategóriája... :/ :D



2015. febr. 1. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez jó ez a kihívás én is csinálom. A könyv amiről rossz véleményt hallottam és nekem is rossz véleményem van róla: "Daniel Glattauer: Gyógyír északi szélre"


Viccesen kezdődik, aztán a második felétől, mintha majmok írták volna..

2015. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, alig tudtam végig olvasni, unalmas és idegesítő. Ez biztosan jó lesz a listára :D
2015. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Goethe: Az Ifjú Werther szenvedései


Azt elolvasni (xxi. században) is egy nagy szenvedés :D

2015. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nekem életem talán egyetlen igazán unalmas könyve a Légy jó mindhalálig volt.
2015. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szurovecz Kitti, Lakatos Levente, Leiner Laura könyvei. Egyik sem az én világom, az első kettőtől csak 50/50 oldalt olvastam, mert tovább nem bírtam, a SZjG-t elolvastam, de időpazarlás volt.

Ja, még Finy Petra könyvei Szegény nem tud írni, pedig az ötletei még nem is lennének rosszak, csak a kivitelezés. Ja, és Bartos Erika "tökéletes" világos meséi, ahol anyu, apu tökéletes stb.

2015. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Burgundi Johanna válasza:
100%
Danielle Steel bármelyik csöpögős, nyálas könyve.
2015. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok.sok ötletet.... :D :D találtam köztük olyat is ami már helyre is tök jó lehet.. :D :)
2015. febr. 3. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a Spessarti fogadóban csalódtam. Jól indul, aztán egy gyenge kliséhalommá válik, amit mintha egy 14 éves gyerek írt volna.

Az ilyen Leiner Laura, meg Denielle Steel féléktől amúgy is távol tartom magam. :D

2015. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Karacsonyra kaptam a total tirkos naplomat, szerintem nagyon umalmas volt, valamint a katie cat nem tetszett
2015. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!