Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új vagyok a városomban. Hogy...

Új vagyok a városomban. Hogy ismerkedhetek új emberekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új vagyok még a kis városomban, ahova költöztem. Milyen lehetőségeim vannak, hogy új emberekkel ismerkedjek? Tuti rengeteg lehetőségem lenne, de fogalmam sincs. Milyen közösségekbe járhatnék, vagy valami. Adjatok tippeket légyszi!

24/F



2015. febr. 2. 18:16
 1/3 anonim válasza:

Akárhol, ha bátor vagy és van életkedved

Mosolyogj, menj közösségi helyszínekre

2015. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, nem mondod! De mik ezek a kozossegi helyszinek??
2015. febr. 9. 23:38
 3/3 Retkes Sári válasza:
A korodtól függ, hogy milyen közösségi helyszíneket válassz. Ha például fiatal vagy menj el pl szalagavatóra, kisebb bulikba stb. Legyél segítőkész, ha boltba mész, és nem állnak mögötted a sorban, beszélgess az eladóval, kérdezz tőle olyanokat, hogy merre van a vasútállomás, hol van a cukrászda stb. Így észreveszi azt, h új vagy, és így ő még talán több segítséget adhat. De vigyázz az emberekkel, nem biztos, hogy elsőre érdemes mindenkiben megbíznod!
2015. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!