Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szoktál letörölni vagy...

Miért szoktál letörölni vagy letiltani valakit msnről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akik rámírnak meg unatkoznak és elvárják, hogy írjak. Amikor nem írok akkor meg hőbörögnek. + Azokat akik általában nincsenek fent, de vírust küld a gépük.
2010. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Törölni nem szoktam, de tiltani igen, ha nagyon felidegesít az illető és nem vagyok kíváncsi a hisztijére (most csak 1 ember van letiltva, de szerintem még elég sokáig le is lesz).
2010. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mert egyfolytában rám ír. Fel se léptem, de már küldi az üzenetet és természetesen soha nincs konkrét és értelmes mondanivalója.

Vagy csak egyszerűen nem akarom látni, tudni és hallani, hogy mit csinál,kivel és miért, mert felidegesít.

2010. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!