Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan értesülhetnék a napi...

Honnan értesülhetnék a napi hírekről? Eddig semmi értékes csatornát vagy hírportált nem találtam.

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha a dolgokat csak fekete-fehérben állítják be, ezért nehéz normális hírközlő forrást találnom. A tévét amúgysem szeretem nézni, mert ott úgyis csak a balesetekkel meg a bűnözésekkel foglalkoznak. Leginkább a gazdasági, politikai, társadalmi ügyek érdekelnének. Nem szeretném, hogy egy buta felnőtt legyek, aki nem tudja, mi történik körülötte, még akkor sem, ha nem nagyon érdekelnek ezek a dolgok.


Köszi a hasznos válaszokat!

17/L



2015. febr. 12. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem leszel attól buta felnőtt, mert nem tudod, hogy mi folyik körülötted. Örülj, hogy még fiatal vagy, és nem kell ezzel foglalkoznod. Az általános dolgokat megtudod a tv-ből is, a többi miatt meg ráér még fájni a fejed. Nem leszel ettől buta, hogy ilyen dolgokat nem tudsz.


Egyébként kapu.hu

2015. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak hát... Azért mégis a jövő generációjához tartozom! :D Hidd el, tényleg nem szeretnék ilyen ügyekkel foglalkozni, de legbelül érzem, hogy kéne, mert hogy hasznos. Más különben milyen tudással fogok döntést hozni egy szavazáskor például?

Pont ezért nehéz jó forrást találnom, mert csak a tényekre vagyok kíváncsi, és nem az érzelmi befolyásolásra.

2015. febr. 12. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
szia! én a kuruc.ino-t olvasom. politika, és igazság, ott nem kertelnek :)
2015. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem olyat nem nagyon lehet találni, ami elfogulatlanul mutatna be egy adott dolgot vagy nem szenzációhajhász. Ezért mi minden "oldal"-hoz tartozó forrást szoktunk hallgatni (jobbost, balos), aztán eldöntjük kinek hiszünk.
2015. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon nehéz, hogy nincs teljesen elfogulatlan hírközlő, és nincs teljes igazság sem. De hát gondolom ilyen az élet.
2015. febr. 12. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ezek teljesen objektívek, mert olyan nincs, de próbáld meg ezeket:

[link]

[link]

stb.

2015. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak azon múlik, hogy vannak-e saját gondolataid, vagy a média teljesen befolyásolja-e a véleményedet. Egyszerűen úgy kell figyelni a híreket, hogy közben megszűröd, gondolkodsz. Akik egyik vagy másik oldal hírcsatornájára esküsznek, azok tipikusan valamelyik oldal befolyása alatt állnak. Ne legyél ilyen.
2015. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!