Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan sajátíthatjuk el egy...

Hogyan sajátíthatjuk el egy másik ország kultúráját?

Figyelt kérdés

Ha nem áll módunkban elutazni az adott országba,

vagy onnan származó emberekkel személyesen találkozni stb.?


Pl. Egy Magyar ember hogyan sajátíthatná el, lehetne részese, láthatná át mondjuk Mexikó, Ausztrália, USA stb országok kultúráját?


2015. febr. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvas a témában, filmeket néz a témában.
2015. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez megvan, de kevésnek érzem, plusz nagyon kevés pl. a Mexikói, Ausztrál film/sorozat.
2015. febr. 15. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézed a neten a kultúrális tartalmú videóikat. Mégis milyen választ vársz? Nincs rá varázslat.
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

OFF

Deggial:

"Nézed a neten a kultúrális tartalmú videóikat. Mégis milyen választ vársz? Nincs rá varázslat"


Az interneten annyi a lehetőslég mint csepp a tengerben, nem oltani kell a kérdezőt, ha nincs mondanivalód akkor ne mondj inkább semmit, okos nem vagy okoskodni meg nem kell!


ON

Kedves kérdező, elsőre azt javasolnám próbált meg az "InterPals" rendszerét, elég sok ember van ott, akik ott élnek, levelezhetsz velük, feltéve hogy megy az adott ország nyelve. :) ha s

2015. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Plusz érdemes YouTube videókat nézni, vagy kint élő Magyaroktól vagy ott élőktől akik beszélnek a mindennapjaikról. Sajnos nyelv ehhez is szükségeltetik.


Filmek/sorozatok gyakran nem mutatják be az országot, nem arról szól, könyveket történelmi jellegűeket ajánlok, ha nem könyv akkor WIKIPEDIA cikkek is jók, esetleg fórumon kérdezni pl Yahoo, az kiterjed az egész világra


Egyelőre ennyi ötletem van, de ha lesz még mindenképp megírom :)

2015. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az üzleti beszélgetéseim során, próbálok mindíg amerikai stílusban megnyilvánulni. (dolgoztam amerikaiakkal, van tapasztalatom, sőt alapból nagyon tetszik az ő stílusuk)


Azt figyeltem meg, hogy a külföldieknek tetszik (osztrákoknak,spanyoloknak), bejön, közvetlennek tartják, de a magyar partnereimnek nem nagyon, sőt van aki megijed tőle. Szóval csak óvatosan.

Mi a célod vele?

2015. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!