Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem ajándékozzák meg a...

Kukoricakonzerv kérdése:

Miért nem ajándékozzák meg a férfiakat férfinapkor a nők? Hisz mi is veszünk nekik de ők még a tudatában sincsenek ennek a jeles alkalomnak.

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Miért? Szerinted mikor van a férfiak napja? Február 19-én, ahogy facebookon értesülhetsz róla? Rossz válasz, november 19-én van...

Szóval elsősorban nem csak a nők nem tudják, de te, mint férfi is rosszul tudod.

2015. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudnám mikor is van, én vennék neki virágot.
2015. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Amiért a szexért sem fizetnek.
2015. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem reklámozzák úgy, azt se tudtam, mikor van. Ha ez is szokássá válna, én szívesen betartanám. És mit vennénk? Örülnél egy csokor virágnak? nem tudok hasonlót, ami egy árkategóriában van ezzel, max a csoki, de az dedós.
2016. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mondjuk egy kiadós orált kaphatnának ilyenkor a pasik.
2023. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nőnap történetét kéne elolvasni. Például pont az olyanoknak, mint az utolsó. A nőnap a női egyenjogúságról szól.
2023. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Addig van egyenjogúság, amíg segítség nem kell a nőnek. Onnantól kezdve jaj segítsenek az erős férfiak.
2023. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most az, hogy beírtad ezt a frappáns választ, megváltoztatta a nőnap kialakulásának történeli okát?
2023. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*történelmi
2023. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!