Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Belvita jóreggelt reklámban...

A Belvita jóreggelt reklámban éneklő hapi csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Egy hangja alapján 30-as pasas, infantilisan boldoggá vàltoztatott hangon, kicsit nem fèrfias hangon, kicsit bugyuta módon sorolja fel a daily routin-jàt ès hozzàteszi, hogy nem hibàzott. Lúzerszagú, infantilis, nem fèrfias hangú, idegesítö reklàm, mely szerint ilyenek a délelőtt győztesei... "Viràgot locsoltam, nadràgomat vasaltam, sms-ben csajoztam, útközben megnèztem pàr vicces videót (itt böki hozzà, hogy ha többfèlèt kell egyszerre csinàlnia, ritkàn hibàzik....!!! Könyörgöm! Mit lehet elrontani egy viràglocsolàson. Ès kèrdès: Ha egyszerre egy dolgot csinál, akkor azt el... rontja??? Ilyen a dèlelőtt győztese???, ès itt jön, ami nàlam egy 30-as pasi esetèben kiveri a biztosítèkot, folytatja, mint egy óvodàs: Fent van a sapkàm, rendben a ruhàm ès tudom, hogy a nagyi ma 74. Ès bebökik a vègèn, hogy: Belvita jóreggelt. A délelőtt győzteseinek. Áààààá!!!!! Csak èn utàlom ezt a reklàmot? De a legrosszabb, hogy beleeszi magàt a fülembe, hogy fent van a sapkàm, rendben a ruhàm..., stb. Ààáààààá!!!!!
2015. febr. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A haveromat ugrottam és a kütyüs rész vicces. (bár én most látom talán első alkalommal).

Vannak azok a vigyorgó smile sütik is. Amikor láttam gondoltam, hogy jó reklám, de sokadik hallatra idegesítő.

Az általad említett reklmában a na jó nem elszólás kicsit közhelyes, de az sem rossz.

Véleményem szerint a reklmának csak az volt a célja, hogy próbálkozzon poénkodni, figyelmet felkelteni és össze-vissza zöldségelni. (kedvelt elemeket).


Mosd ki gyorsan a füled evvel:P

https://www.youtube.com/watch?v=XRLXey82cAs


(sok helyen divat, hogy a pasi még a mosógéphez sem ért).

2015. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyent nézni.


Tessék egy bele magát inkább ez a füledbe:


https://www.youtube.com/watch?v=v_c845FVqLU

2015. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a számokat! : )
2015. febr. 28. 01:33
 4/5 Ensam skog válasza:
Én imádom, meg énekelni is szoktam.
2015. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor te is debil vagy.
2015. márc. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!