Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ónodi vásár minden hónap első...

Vidual01 kérdése:

Ónodi vásár minden hónap első csütörtökén, de nem tudok elmenni, valaki segítene?

Figyelt kérdés

A probléma a következő, kb 2 éve költöztem fel Bp.-re, és úgy volt, hogy a mostani csütörtökön megyek le Borsodba, az ónodi vásárra, azonban Kresz-vizsga miatt ez meghiúsul :(


Még kb 3 éve vettem ott ilyen flaskát:

1. kép:

[link]


2. kép:

[link]


Ha valaki tudja a készítő nevét/elérhetőségét, netán van weboldaluk, és leírná nekem, azt megköszönném.

Vagy ha netán-tán valaki arra járna mostanság, és megtalálná ezt az árust, hasonló termékekkel, az megtenné, hogy vesz nekem egy ugyan ilyen, vagy hasonló (pl lovat ábrázolót) flaskát, és elküldené nekem BP.-re, úgy, hogy Péntekre megjöjjön? :)

Természetesen kifizetem a postaköltséget is.



#vásár #ónód #flaska #ónodi vásár
2015. márc. 2. 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!