Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az olyan festményekről mit...

Az olyan festményekről mit gondoltok amin jézust egy csészealjon ábrázolják?

Figyelt kérdés
több hasonló festmény is van pl: a 8.-os rajzkönyvemben van egy kb. 500éves festmény amin Szüz Mária mögött 1 csészealj van, világosan kivehető, rajztanártól kérdeztem mi az de nemtudott rá válaszolni. egy 500éves festményről nem lehet azt mondani hogy hamis és hogy az ufók csak elmúlt 60 évben megjelent kormánytrükkök meg stb. Szerintetek?
2010. febr. 14. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én ilyet még nem láttam, linkeld már be légyszi.
2010. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is szívesen megnézném :) biztos vicces
2010. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

12:43-től a linket nézettek meg! állitsátok meg a 0:26mp-nél pont az a festmény van a rajzkönyvemben!

A képzelet világa 7.osztály Szerző: Imrehné Sebestyén Margit

Kiadó: Apáczai Kiadó vagy a 8.osztályosban benne van(ugyanaz a könyv) nekem csak a 6.osztályos van meg de nincs benne , Az emlitett könyvben a 7.-es vagy a 8.-osban benne van! Szerintem nézzétek meg azért az ilyenekt már a kormány se tudja hamisitani!

2010. febr. 14. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!