Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közöségi szolgálatot hogyan...

Közöségi szolgálatot hogyan tudnám elvégezni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom h egy pecsét kell csak amin van adószám meg nem tom még...a nagybácsimnak van egy étterme ahol ugy evan ilyen pecsét..és h ő nem igazolhanáe le az 50 órát..pl ilyeneket beírni h sepregettem meg raktárt pakoltam..persze pénz nélkül mert azt nem lehet ugye adni..mert h ha azt nézzük ez is oylan mint amit elvileg kéne csinálni...vmi ötlet?

2015. márc. 12. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem mehetsz a nagybácsidhoz.A nagybácsidnak előbb be kell adnia egy kérelmet,hogy fogadó intézménnyé akar válni.Ha az engedélyt megkapta,akkor fogadnia kell más diákokat is,nem csak téged.De ennek az eljárását nem ismerem.

[link]

Itt tudsz találni fogadó intézményeket.Én is innen találtam,és már befejeztem a szolgálatot.Minden egyéb kérdésedre is itt kaphatsz választ.

2015. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!