Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élők mesélnétek...

Külföldön élők mesélnétek példákat, amikor nyugat-európaiak viselkedtek primitíven a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor látok nyugatiakat beszélgetni, közlekedni utakon, tárasasjátékot játszani és minden hétköznapi esetben vagy akár tragédia közben, nekem mindig az a benyomásom van, hogy ők intelligensebben oldják meg a helyzeteket. Viszont én magam nem éltem közöttük.


Meg tudtok nyugtatni, hogy a nyugatiak is vannak olyan primitívek, mint a magyarok?



2015. márc. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

NEm tudom, mi értleme van a kérdésednek.


De én Nyugaton (Németország) élek 25 éve. Eddig "primitív viselkedést" csak nem-németeknél tapasztaltam, ha valakik veszekedtek, kiabáltak, kötözködtek, azok minden esetben "külfölödiek" voltak.

2015. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

"Meg tudtok nyugtatni, hogy a nyugatiak is vannak olyan primitívek, mint a magyarok?"


NEM, nem tudlak megnyugtatni, akik nyugaton primitívek, azok magyarok vagy más keleti országból jöttek.

2015. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl. Angliában annyi primitív embert láttam, mint égen a csillag. Ne legyünk már olyan hülyék, hogy azt képzeljük, Franciaországban, Németországban stb. mindenki értelmes és kulturált. Ott is rengeteg suttyó ember van. Az átlagszínvonal viszont tényleg magasabb, mint nálunk.
2015. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Svácban éltem 4 évig egy kisvárosban, jól éreztem ott magam, ezért nem akarom szarozni őket, de nyugodj meg, hülyék és tahók mindenhol akadnak, legfeljebb az arányok mások.
2015. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek es ennyi orrszivast boltban/buszon/ugyintezo elott, karomkodo embert nem lattam meg. Arrol nem is beszelve, hogy (tapasztalatom szerint) butabbak is a magyaroknal, nincs bennuk a logikus gondolkodasra valo keszseg.
2015. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl Birminghamban éltem 5 évig, és rájöttem, hogy a BKV egy hihetetlenül tiszta, kultúrát és kiváló tömegközlekedési rendszer.
2019. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Londonban élek. Az angolok simán eszik a szotyit, és szétdobálják a héját a metrón. Nemrég pedig tinédzser lányok terrorizálták az utasokat. Engem megdobtak egy újsággal, a mellettem ülőre ráordítottak, és egy terhes nőt felállítottak a helyéről. Senki nem mert nemhogy rájuk szólni, de még csak felnézni sem, mert ugye a gyerekek jogai...no comment.
2019. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!