Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vehetem vagy kölcsözhetem...

MonikaJanka kérdése:

Hol vehetem vagy kölcsözhetem ezek folyóirátok? Pesti műsor 1984. Ifjusági magazin, sz.10,1984 Világ Ifjusága 1984 RTV újság 1967-től 1984-ig Magyar Nemzet szeptember 2000

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az Országos Széchenyi Könyvtárban a kölcsönzést. Ha kiadják ezeket, az majdnem biztosan csak helyben olvasás lesz. Régebben fénymásolatot lehetett kérni (díjfizetés ellenében) a ki nem vihető nyomtatványokról, most úgy tudom, digitális adatként hozzáférhetőek.


Biztos, hogy van belőlük példány, mert törvény írja elő a kötelespéldányok biztosítását az OSZK-nak.

2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést, megfogalmaznád helyesen is?
2015. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves második: én értem, meg is válaszoltam, de Janka közben felszívódott. Úgy látszik, nem érdekli igazán.
2015. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!