Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vannak azok az emberek...

Privilege kérdése:

Hol vannak azok az emberek akik többet akarnak elérni az életben?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek az emberekkel mindig csak panaszkodnak, ez nem jó az nem jó, de senki nem tesz semmit, hogy megváltoztassa. Tényleg mindenki ennyire beletörődött volna, hogy minden nehezen megy? Csak én akarok többet?

2015. márc. 19. 16:58
 1/5 piriiiii ***** válasza:
Nem törődött bele mindenki, de panaszkodni könnyű. Viszont Magyarországon tenni irracionálisan nehéz. Viszont, aki meg sem próbálja...
2015. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen egyet értek, panaszkodni könnyű. Csak ahogy észrevettem saját magamon, ha panaszkodok akkor még több panaszkodást teremtek az életemben. Szóval azért nem értem a többséget miért is teremtenek még többet abból amit nem akarnak.

Igaz, nem könnyű, de ha meg sem próbáljuk, akkor nem is sikerülhet.

Te melyik csoportba tartozol?

2015. márc. 21. 09:51
 3/5 piriiiii ***** válasza:

Mondjuk azért panaszkodás és panaszkodás között is van különbség. Illetve vannak emberek, akik ész nélkül jajgatnak és ettől még szerencsétlenebbek lesznek, mert beleesnek egy ördögi körbe. De vannak emberek, akik meg bonyolult lelkivilágúak, bonyolult az életük, és "jogosan" panaszkodnak (esetükben nem is ezt a szót használnám, inkább csak kiöntik a lelküket, mert azt is kell néha, nem maradhat mindent bent), és az ilyen emberek meg azt hiszik, ez panaszkodás, és sokszor inkább magukba fojtják... a panaszkodás az, amikor ömlik az emberből a negatívság, és az, hogy úúúúúúgysem lesz jooooooobb. Hát ilyen is rengeteg van, és leszívják ezzel más pozitív energiáit is.

Hogy én melyik csoportba? Hát, az ilyesmit szerintem nem lehet csoportok szerint venni azért, mert mindig az élethelyzetektől függ.

Van, hogy én is tudok panaszkodni, például, ha nagyon fáradt vagyok, de igyekszem visszafogni. :D

De alapvetően teszek a dolgaimért. Igazából panaszkodni okom nincs is. Lelket kiönteni van, de hát kinek nincs? :)

2015. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:
-t :D
2015. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, egyet értek veled és az ördögi körrel. Ez is megrémiszt, hogy az emberek tudatlanul mélyebbre és még mélyebbre süllyednek ez által.

Persze, jól esik az embereknek itt ott kiönteniük a lelküket. Nekem is, de a panaszkodást azt amit már definiáltunk igyekszek elkerülni.

Szóval te inkább ilyen pozitív lélek vagy. Az nagyon is jó. Én is oda sorolnám magam. Igyekszek fejleszteni is magamat ezen a téren.

2015. márc. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!