Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a szabadidődet?

Mivel töltöd a szabadidődet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

HÚÚ mivel tölthetem? ne tudom:(

Ja de mégis rájöttem:itt irogatok.

2010. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves első Válaszoló :)

Ez nem a "mit csinálsz most" kérdés, valószínűleg rossz helyre írtad a választ (nem merem azt feltételezni, hogy nem értetted a kérdést)

2010. febr. 16. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Gépezek, olvasok, filmeket nézek, tévézek, könyvet írok, stb.
2010. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, mit értett félre szerinted az első, de szerintem a kérdésre válaszolt, a szabad idejében ezen az oldalon írogat.


Én filmeket nézek, olvasok, internetezek a szabad időmben.

2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hála Istennek ebben a szabadidő eltöltésben jó vagyok. Írás, olvasás, sortok, szabadlevegő, barátok, zene, utazás, gyaloglás, sudoku...
2010. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok van. Abban a kevésben Kedvesemmel és/vagy a barátaimmal vagyok, beszélgetünk, filmet nézünk, bulizunk, kocsmázunk (utóbbit mostanában kevesebbet, de azért előfordul :) ) Néha Pestre vonatozgatás 1-1 nagyobb koncert kedvéért. Olvasni is szeretek de azt inkább a tanulmányaim kapcsán teszem. Az alapvetően céltalan netezés akkor hatalmasodik el rajtam ha rossz a kedvem, és/vagy beteg vagyok.
2010. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, jó időben biciklizés.
2010. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Puzzle. Már annyit kiraktam, hogy nem tudom őket hova tenni.
2010. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Legfontosabbnak azt tartom szabadidőm kitöltésére, ha emberi kapcsolataimat építgethetem/ápolhatom.

Ha erre nincs meg a lehetőségem /pl. mindenki időhiányban szenved rajtam kívül/, akkor hasznos könyveket olvasok, sportolok, mindenképpen olyat, ami által fejlődök, és amire utólag nem úgy tekintek vissza, hogy hiába ment el az az értékes idő.

2010. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Netezek (főképp: BiteFight, Végzetúr, GameStar Online Fórum, 4chan), számítógépes játékokkal játszom (szerepjáték és stratégia), túrázok (erdő mellett lakom, nem nehéz célt találni), olvasok (horror, fantasy, elgondolkodtató akármi), írok (novellákat, mostanában regényt) és zenét hallgatok (gyakorlatilag folyamatosan bármikor szinte és mindenféle stílust).
2010. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!