Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jobb agyféltekés rajztanfolyam...

Jobb agyféltekés rajztanfolyam van nyíregyházán vagy rajztanfolyam?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az mi?
2015. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
benne van a kérdésben...
2015. márc. 25. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen rajztanfolyam megteszi én olvastam a vonatkozó könyvet és bár nem állítom, hogy humbug, de hogy nem a szerző által jobb agyféltekét fejlesztő technikák miatt működik az is biztos. Eleve amit én olvastam arra tanított meg, hogy amit látsz, legyen az kép vagy tárgy hogyan rajzold le pontosan, és az bizony csak idő és próbálkozás kérdése, szerintem valószínű, hogy a legtöbb ember erre alapból képes lenne. Persze vannak olyan dolgok amik sokaknak evidens dolgok a rajzolással kapcsolatban, másoknak azonban nem, na jó pár ilyen tipp is volt a könyvben, én csak azoknak vettem hasznát, ezek viszont semmilyen módon sem kapcsolódtak a jobb agyféltekéhez.
2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem :O
2015. márc. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!