Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Névvel, vagy fantázianévvel?

Névvel, vagy fantázianévvel?

Figyelt kérdés

Fotoimat az ítészek a legjobbak között szerepetetik rendszeresen. Az egész világon láthatóak. Nem a saját nevem, hanem egy fantázinév alatt publikálok.

Egy kicsi faluban élek, ahol még hat év után is "jött-mentnek" számítok, mert ilyen az itteni közösség.

Férjem szeretné, ha a saját nevem alatt jelennének meg a képeim, mert büszke rám. Így azt se tudják, hogy fotózom, a sikereimről nem is beszélve.

Mit tegyek? Tegyem félre a szemérmet és vállaljam önmagam? Adjam a nevem fotóimhoz?


2010. febr. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképpen vállalnám a fotóimat! Legyél büszke arra hogy jó fotós vagy!:)
2010. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne tennéd?Légy bátor,és büszke,vállald önmagadat!

Egyébként hol lehet megnézni a fotóidat,ha nem titok?

2010. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. szerintem is vállald fel a nevedet:)
2010. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fotóim a Google Earth-ön találhatók.
2010. febr. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!