Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek van mi...

Lányok! Szerintetek van mi miatt aggódnom? Ti mikor szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Hallottam már sztereotípiaként, hogyha egy srác mindent (visszamenőleg) is lájkol egy lány oldalán, meg jópofizik mindenhová, akkor az lehet egy jel (persze nem mindig, tisztelet a kivételnek). De hogy van ez a lányoknál? Páromnak van egy lány haverja, akivel sohasem volt semmi, és tudom, hogy a barátom részéről nincs mi miatt aggódnom. De a lánynál azt vettem észre, hogy régebben sorra végigjópofizta valami megjegyzéssel a barátom össze képét, azokat is, amik 3-4 évvel a megismerkedésük előtt kerültek ki. Amúgy a lány ilyen nagyon közvetlen típus, egyikhez sem írt semmilyen kihívót, vagy félreérthetőt, csak nem értem, miért kereste vissza a barátom összes képét/posztját.

2015. ápr. 2. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Le akarja ütni a kezedről.
2015. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem a barátomat, és felhívta rá a figyelmemet, hogy a lány az összes (ezáltal a többi fiú) haverjával (is) ezt csinálja, hogy visszamenőleg is belájkol cuccokat, szóval hülye vagyok : D Ez eddig valóban nem tűnt fel, mert csak arra figyeltem, hogy a barátommal van e csak így...
2015. ápr. 2. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint megoldódott, de azért még hozzáteszem, hogy én is csináltam már olyat, hogy ismerősöm kirakott új képet, ráböktem, megnéztem "lájkoltam", és mivel unatkoztam, elkezdtem pörgetni a képeit és egy csomót belájkoltam.

Majd rájöttem, hogy valószínűleg van 25 értesítése, miszerint kedvelem a képeit, és ez így elég furán néz ki :D Pedig semmi hátsó szándékom nem volt.

27N

2015. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!