Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen prolik a magyarok?

Szuperpocok kérdése:

Miért ilyen prolik a magyarok?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni azt, hogy én nem a kétkezi munkást tartom prolinak. Nálam a proli ez:


Előre gondolkozni nem tud,max.csak 2 napra.Életének lényege a zabálnivaló,az olcsó sör,és a cigaretta.Belső értéke nincs,kifelé próbál menőnek látszani,részletre vett okostelefonnal,tiritarka piaci ruppótlan ruhákban.A telefont úgy veszi fel,hogy na mondjad.


Hőbörög,elégedetlenkedik,és mindent elvár az államtól.

Munkavégzés esetén minőséget nem nyújt,nem lőnek azzal nyulat alapon dolgozik,az ő nyelvén melózik.Számára a munkának nincs értéke. Csak a kétkezi munkát tartja munkának. Mindenki más rajta kívül, csak lop csal és hazudik. Nyelveket nem tanul.

Nem jár semmilyen kúltúrált helyre,kirándulni,stb.,hugyszagú lakótelepek padjain sörözik.

Nem próbál meg felemelkedni,inkább a rendes embereket akarja lehúzni az ő szintjére.

Gátlástalan,jellemtelen,sunyi,megbízhatatlan.Igénytelen,bagó és sörszagú,szemetel.

M1-et,Hír tv-t sosem néz,csak a celebeket,akik ugyanolyan prolik,mint ő maga.Alig van pénze,de a média minden formáját használja.

Facebook-on mindig a pont aktuális miniszterelnököt szídja,szerinte az lenne a jó,hogy mindent osztogassanak el a népnek,mint anno,most is legyen 3.60 a kenyér,és 5 Ft a kőbányai sör.


Miét van ez? 40 év kommunizmus? Kádár kor?



2015. ápr. 8. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hol elsz te, az en kornyezetemben ez nem igy megy.


"M1-et,Hír tv-t sosem néz"

:DDDDDD

2015. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Egy-két ilyen ember ismerete alapján miért is kell általánosítani egy egész nemzetre? Én pl nem ismerek ilyen embert .
2015. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
81%
És akkor milyen lenne az ideális magyar? Amit te mondasz az egy sarkalatos példa. Tipikusan leírtad az állandóan zsörtölődő "kisembert", csak ennyire szélsőséges emberek szerencsére még igencsak kisebbségben vannak. M1 és HírTv ezek mind kormányközeli TV-k, tehát mondjuk egy ellenzéki beállítottságú ember tuti nem nézi. Ettől függetlenül még nem proli ... :D
2015. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
34%

Ez nagyon jó, nagyon tetszik, ahogy leírtad! :DDD

Tényleg sok ilyen van!

Biztosan sok oka van... nem is megyek bele, majd más megmondja, de nagyon tetszett :)

2015. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg sok ilyen ember van.
2015. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. nem nézem az M1-et, mióta hírcsatorna lett, mert egy propagandisztikus maszlag, ami ráadásul röhögtetően gagyi minőségű. Most nem azért vagyok proli, mert nem vagyok fideszes :D. Emellett járok színházba, komolyabb előadásokra is, havi min. 3x, inni kulturáltan iszom, nem dohányzom, alapvetően jó a műveltségem. Közösségi oldalakon nem szoktam politizálni, de attól még az árak kegyetlenül drágák, és ha vki megkérdezi, igenis megmondom, hogy ez így nem jó, és ez igenis jórészt a politikusok hibája.
2015. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Egy-két ponton azért én is fogtam a fejem. Nem sok vonatkozik rám, de a kétkezi munka szerintem is az egyetlen, amit maradéktalanul munkának tekinthetünk. A meló vs adminisztratív vízfej probléma azért súlyosabb annál, semhogy elintézzük annyival, hogy de hát a szellemi munka is munka. A különbség annyi, hogy ha az okosok nem lennének, az ügyesek akkor is dolgoznának, és talán nem agyalnák túl a dolgot, de a maival összevethető életszínvonalat biztosítanának maguknak, ha nem jobbat. Feltételezve persze, hogy buták se nyomják el őket, nem csak okosok.
2015. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

"a kétkezi munka szerintem is az egyetlen, amit maradéktalanul munkának tekinthetünk"


Fejtsd majd ki az orvosnak az eletmento mutet elott, hogy az ove nem is munka.

2015. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

# 7

"ha az okosok nem lennének, az ügyesek akkor is dolgoznának"


Ha az okosok nem lennének, az ügyeseknek nem lenne munkahelyük.

2015. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Chatilloni Rajnald aszondja a Mennyei Királyság című filmben:


"Vagyok, ami vagyok, mert kell egy ilyen is" :D


Unalmasak ezek az általánosító, értelmetlen, bugyuta kérdések. Meg a sok félnótás megmondóember hosszas fejtegetése is alattuk.

2015. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!