Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szlovákiában vagy Romániában...

Szlovákiában vagy Romániában erősebb a hungarofóbia?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
29%
A románok beolvasztanak, a szlovákok meg rabszolgaként kezelnek minket. Szerintem a Román sokkal humánosabban végzi ki a Magyart.
2015. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Egyikben sincs ilyen. Hülyék bel- és külföldön egyaránt vannak, Aki már járt kint, az tudja, hogy nincs az, amiről beszélsz.
2015. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én itt élek Szlovákiában, de egyáltalán nem tapasztaltam hungarofóbiát. Jó, persze, vannak hülyék mindenhol. Ugyanúgy Magyarországon is. De nem kell ezért nemzteket démonizálni.
2015. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Engem "romániai magyarok" vertek át és próbáltak átverni. Sem a románok sem a szlovákok nem buktak le ilyennel
2015. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 rajcziz ***** válasza:
97%
Szlovák vagy román hungarofóbia leginkább a magyarországiak fejében van. Szó se róla, vannak nacionalisták minden oldalon, de nem gondolom, hogy bármelyik országban nagyobb arányuk lenne.
2015. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha ennyire rendben van a Szlovák állam ahogy mondjátok akkor miért van az hogy magyarul beszélő turistákat éttermekben sem szolgálnak ki néha, és az összes magyarellenes törvényük felett is szemet kell hunyni?

Még Romániában sincsenek olyan szélsőségek.

Szóval a válasz Szlovákia.

2015. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
szlovák* (melléknév) előző voltam.
2015. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Választ még nem kaptam.

Ha ennyire imádjátok a szlovák államot és a szlovákokat, érveljetek mellette ne csak érzelmi elfogultság legyen hanem észérveket kérek nem érzelmi kitörésekkel és lepontozással hanem tárgyilagos megmagyarázással.

2015. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

De az nagyon igaz hogy hülyék mindenhol vannak. Én nem tudom hova tenni azt amikor valaki csak azért köt bele egy másik emberbe mert román rendszámmal jön Mo-ra (magyarként)..

Valszeg nekem is román rendszámú autóm lesz, remélem azért nem lesz sok attrocitás...

2015. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 rajcziz ***** válasza:
80%
Szlovákiában élő magyarként mondom neked, hogy soha egy vendéglőből sem dobtak ki amiatt, hogy magyarul beszéltem volna az ottlévő társasággal, pedig tényleg az ország minden részén volt már alkalmam megfordulni magyarországi ismerőseimmel. Sőt, kapaszkodj meg, soha egyetlen emberrel nem találkoztam, akit valami ilyen atrocitás ért volna. Magyarellenes törvényként pedig nem tudom, mit tudsz felhozni. Nyilván a nyelvtörvényre gondolsz, ami miatt "embereket bírságolnak meg, mert magyarul beszélnek". Szó se róla, volt rá eset, de az átlagembert a mindennapokban ez egyáltalán nem érinti, legalábbis tapasztalataim szerint. De persze lehet, hogy velem van a baj, amiért nem érzem magam elnyomva...
2015. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!