Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan fiatal aki nem...

Van olyan fiatal aki nem anyagi megfontolásból nem használ okostelefont?

Figyelt kérdés
magyarán szólva elítéli.

2015. máj. 9. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Persze, egy-két hülye mindíg akad mindenhol.
2015. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát elég furcsa az ilyen ember.
2015. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl. igen. Festő vagyok, és ha éppen könyékig glettes vagy festékes vagyok, akkor sokkal jobban járok, ha nem okostelefonnak a kijelzőjét kell simogatnom a festékes ujjaimmal, hanem egy sima telónak a gombjait nyomogatnom. Legalább látom utána a kijelzőt.
2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem ítélem el, egészségere annak aki használja.

Én csupán tisztában vagyok vele, hogy nekem felesleges lenne beruháznom egyre, mert nem használnám ki kellőképpen. Ezért van egy 6 éves telefonom még mindig, ami tökéletesen elég mindenre, akkor meg miért váltanék? :)

2015. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a telefonom csupán hívásra és SMS-re használom, így teljesen fölösleges dolognak érzem az okoskát. Amúgy meg valóban azt gondolom, hogy sok fiatalnak csak azért van, mert menő, meg ha nem lenne, akkor kinéznék őket.
2015. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha jól értem akkor olyat keresel aki úgymond "lázad" az okostelefonok ellen.


Nah, azok simán idióták. Sosem értettem hogy hogy lehet egy technikai kütyü felé komolyabb érzelmeket táplálni. Akár negatív, akár pozitív érzelem.


Ha szükséged van rá akkor megveszed, ha meg nem akkor nem. Ezt sok embernek miért olyan rohadt bonyolult felfogni? Itt most nem csak azokról beszélek akik megveszik a legújabb Nokia XYZERO Tripod telefonokat, hanem a sok gyökérről, akik csuklóból ítélnek el mindenféle technikai újítást.

2015. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a hatos jól beszél.
2015. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!