Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kikkel vesszük fel a kapcsolat...

Kikkel vesszük fel a kapcsolatot a régi ismerősök, osztálytársak, barátok, rokonok közül a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Olyanokkal biztos nem szívesen, akik dicsekszenek a beosztásukkal, végzettségükkel, családjukkal, tulajdonaikkal, utazásaikkal,stb.,igaz?

Olyanokkal ugye más is szívesen, akik az érdeklődési körüket tartják fontosnak, a képükön kutya-macska van mellettük, vagy virág.

Olyanokat ugye más is elkerül, akik politikai dolgokról írnak, főleg, ha még sértegetve is?

Mi van azokkal, akiknek olyan barátai vannak,akikkel nekünk bajunk volt?

Más is gondolt-e már arra, hogy van, akikkel nem szeretne közös lapon lenni?És ezért inkább nem is ír a régi ismerősnek?



2015. máj. 9. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam: Osztálytársak, munkatársak, barátok. Ez azt jelenti hogy össz-vissz 38 ismerősöm van úgy, hogy kb. 2009-2010 környékén regisztráltam.


Akik nekiállnak hülyeségeket posztolni, azokat csuklóból letörlöm, felőlem akárki lehet. Hülyeségek: összeesküvés elméletek, repülőgépről vegyi permetezés, káros oltások, szerencseszellemek, pénzbevonzó szellemek, megkínzott állatok, politikai tartalom, vallási tartalom, lájkvadász oldalak megosztásai, ukrán szervkereskedők, kötelező chipbeültetés, kulcstartóba épített nyomkövető, gyerekrabló Angela, gyógyító számok, ezoterikus marhaságok és még napestig lehetne folytatni a sort hogy mennyi baromság ömlik.


Én konkrétan két dologra használom a FB-t. Az első a chat, ott ugyanis elég sok embert igen hamar el lehet érni. Másrészt pedig minden engem érdeklő oldalt (termékgyárak, szakmai folyóiratok, néhány humorportál, stb) lájkoltam, így tulajdonképpen egy, teljesen az én szájízemre kevert híroldal bukkan fel, ha belépek FB-re.

2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először a kérdéseidre válaszolok.

- Engem nem zavar, ha valaki dicsekszik az általa elért eredményekkel, hiszen ő arra büszke. A baj akkor van, ha olyasmire büszke, ami elég gáz, pl. "Szintet léptem LOL-ban", "Megcsináltam egy pályát a Candy Crush Saga-ban", stb.

- Igen, én is szívesen tartom olyan emberekkel a kapcsolatot, aki hasonló érdeklődésű, mint én.

- A politizáló embereket én is utálom.


Nálam az ismerősök az alábbi kategóriába tartoznak:

- családtagok, rokonok

- (volt) munkatársak

- (volt) focis csapattársak

- volt iskolatársak

- (volt) szomszédok vagy (volt) közelünkben lakó emberek

- Manchester United-, valamint Loki-szurkolók

- lányok, akiknek udvarlok :D

2015. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!