Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elutasítottam egy állást és...

Elutasítottam egy állást és most még is hívogatnak. Nem veszem fel a telefont. Bunkóság?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm felkeresett, hogy lenne egy állásajánlata. Elmentem a cég irodájába interjúra, sok szépet mondtak, de kiderült, hogy teljesítménybérezés van. Itt már gyanús lett nekem és utánanéztem a cégnek a neten és kis istenhátamögötti fórumokban találtam egy-két választ, amiben kiderült, hogy MLM felépítésű cég, amiről az interjún hallgattak. Több fórumra is írtam ki kérdést és pár órán belül töröltették a kérdésem és kaptam is egy üzenetet a moderátoroktól, hogy szerződésük van a céggel, hogy amennyiben a cégről indítanak topikot, egyből törölniük kell. Na, ezen a ponton döntöttem el, hogy én nem kérek ebből, röviden e-mailben tájékoztattam őket, hogy bocs, de már nem aktuális. Eltelt két hét és felhívtak. Szerintetek fel kéne vennem? Nagyon nyomulósak voltak és félek, hogy behálóznak, annyira rámenősek, és az ismerősömet sem akarom megbántani.
2015. máj. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak mentették a telefonszámodat és most neked akarnak szart-szemetet eladni.
2015. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De nem bunkóság, bár én még egyszer felvenném.
2015. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!