Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bartos Cs Istvánnak miért van...

Bartos Cs Istvánnak miért van olyan sok rajongója?

Figyelt kérdés

Elnézést,nem tudtam jobb kategóriát!


Azt szeretném kérdezni,hogy mi tetszhet annyira egy alkoholista csövesben az embereknek???

Ez az idióta azt is mondta,hogy az alkohol és a cigaretta a legfontosabb ráadásul állandóan bent volt a detoxban ,

Már megint itt van ez a proli és csinálja a videókat,hát ugyan olyan hülye mint volt..

Nem is beszélve arról,hogy miket eszik:műanyagot,csigát,füvet,rádiót,üveget,kutyaürüléket stb.

És a "népezetét" is erre tanítja,most komolyan a sok idióta őt tartja példaképnek meg néptanítónak..

Ráadásul arra büszke,,hogy a nagyapja ÁVH-s volt és részt vett a munkatáborba deportálásokban és a kommunista mészárlásokban.

Hát erre aztán büszke lehet..

Na most komolyan ezt a g***t miért szeretik olyan sokan???



2015. máj. 28. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet rajta röhögni. Akinek van egy kis esze, az nem veszi komolyan :)
2015. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!

De ezek szerintem nem csak azért nézik,hogy röhögjenek ha nem tényleg istenítik pl én rengeteg olyan embert ismerek akik utánozzák őt,jönnek kannásborral aztán mondják,hogy dobrávécser meg úgybizony dá meg egy tizenéves gyereket is láttam amint őt utánozta mondta valakiknek ti elmehettek innem a k**va uristókába és van egy ismerősöm is aki őt utánozza és minden cs betűvel mond.

Annyira irritál engem ez a proli mocsok miért nem viszik már el aztán zárják be egy elmegyógyintézetbe vagy ami még jobb lenne kivégzik.

Egy normális társadalomban egy ilyen elmeroggyant b**rmot már kivégeztek volna.

2015. máj. 28. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

# 2


Gyilkos ez az ember?Vagy miért kellene kivégezni?

2015. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

"Gyilkos ez az ember vagy miért kellene kivégezni?"

A nagyapja egy ÁVH-s tag volt és ez a csöves meg arra büszke ráadásul emberek megölésére buzdít Bartos is.

Láttad te már honlapját????

Ott gyűlöletre és mások megölésére buzdít,gyalázza a magyarokat ezerrel..

Az 1956-os felkelőket reakciós g**i ládának nevezte és egyébnek szerintem ez már elég ok arra,hogy kivégezzük őt.

Magyarországon él a mi pénzünkből hozzák vissza a halából a detoxban és van képe minket gyálazni?????

Azt a sok drogos fiatalt is utalom akik viszik neki a kannasbort meg egyebeket..

2015. máj. 29. 06:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még róla. De van akinek a szar is jó, azért néznek csillagszületik-et, meg valóvilágot. De mondjuk a net-en lehet találni másféle dolgokat is. Imádkozzunk haláláért.
2015. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyvalamit nem értek? Ha nem szereted minek nézed?

Amúgy a nézői 99,9%-nak nem több mint poén, szórakozás, a maradék aki meg komolyan veszi, ott alapból azzal az emberrel van gond.


Legalább lehet rajta röhögni, nagy dolog, szerintem szórakoztatóbb mint sok " celeb " " sztár " meg hasonló nevekkel illetett médiacsicskák. :D

2015. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

A Bartos egy többrétegű figura. Ezt tőle tudom, mert volt már szerencsém beszélgetni vele, igaz kissé ittas volt, de nagyjából értettem amit mondott. A saját bevallása szerint az ő felső rétege az, amivel meg akarja fogni az emberek figyelmét, ezt azzal éri el, hogy üveget eszik, állandóan piál és ordít meg ontja magából a kretén szöveget. Amint megkapja a figyelmet elkezd "rostálni", tehát elkezd könnyen félreérthető dolgokat mondani és akik ezeket félreértik azokkal nem foglalkozik. Szándékosan komolytalankodik, mert ő azokat szeretné elérni, akik ennek ellenére meghallgatják és amint ezt eléri egy egészen más oldalát mutatja meg. A figura a sok lószaros cigi meg kannás bor alatt valójában egy rendkívül művelt figura, akinek nagyon jó rálátása van a társadalomra. Említette, hogy szándékosan sodorta magát a társadalom perifériájára, mert, onnan lehet a legtisztábban látni az embereket és a környezetet.

Ha te csak azt veszed le az egészből, hogy egy alkesz barom, aki hülyeségeket beszél és összeeszik mindent, akkor sajnállak, mert te csak a felső rétegét látod. Szándékosan csinál ilyen polgárpukkasztó dolgokat, mert ő azokkal akar beszélni, akik átlátnak ezen és tudják, hogy ezzel csak a figyelmét akarja megragadni az embereknek. Ha egyszer sikerül elkapnod őt egy józan pillanatában, akkor ajánlom, hogy beszélj vele pár szót. Az elején direkt hülyeségeket fog mondani, ő ezzel teszteli le az embereket, hogy valóban kíváncsiak-e a mondanivalójára, vagy csak azt szeretnék látni, hogy csótányokat eszik. A videósai miatt viselkedik a felvételeken úgy ahogy, mert ők etetik őt (szó szerint) szóval muszáj majomkodnia. Azért ilyen jól táplált mostanában, mert befogadta egy srác, aki a kajáért meg a ruhákért cserébe elvárja tőle, hogy baromkodjon és hozza a nézettséget, ugyanis ő a napszámon kívül nem tud hol dolgozni, mert elzavarják mindenhonnan, mert azt hiszik róla, hogy egy megbízhatatlan forma, ami megeszik minden szemetet, holott ő sokszor mondta már, hogy szeretne egy munkahelyet, csak nem veszik fel sehova, egyrészt a tetoválásai miatt, másrészt a reputációja miatt, pedig ő betanított munkásként évekig dolgozott egész jól.

2015. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mert tanítja a népet.
2015. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%
Dobrávécse népem, úgybizony dá szevasztok csákány mittomén.. flu flu flu
2016. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Súlyos beteg az a tag, nem a felső réteg sem az alsó réteg, súlyos szellemi fogyatékos a beregsége Paranoid Skizofrénia téveszmék, olvassa is a videójában a korházi zárójelentését.. Aki nem látja hogy beteg azzal nagyon nagy gondok vannak szintén.. Meg a sok jóhiszemű adakozó akik küldik a pálinkát vodkát ezzel hozzásegitve a korai távozását hiszen már májcirozisa van a mértéktelen vedeléstől.. El lehet olvasni mi az a májcirozis ezzel a beregséggel és ezzel az életmóddal nincsen sok hátra ennek a fiatal embernek sajnos.. Saját maga olvassa a videojában a saját korházi zárojelentésében a Paranoid Skizofréniát és a májcirozist.
2019. szept. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!