Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, nem kamu, vagy...

Szerintetek, nem kamu, vagy megrendezett volt a Beatles sikere?

Figyelt kérdés

most nézem a filmboxon a "A Beatles robbanás", és úgy válaszolnak az interjúk kérdéseire, mintha le sem sz@rnák az egészet, fogalmuk sincs semmiről, tőmondatokban beszélnek. Megkérdezi a riporter: Mennek e koncertezni magyarországba, vagy oroszországba? -Fogalmam sincs, nemtudom, ezt a menedzserünk tudja. Ránézel a fejükre, és látszik az összesen az értetlenség. Egyiket-másikat megkérdezik, hogy mik szerettek volna lenni a Beatles elött: nemtudom, egyszerűen csak gazdag akartam lenni. Másik: nem akartam dolgozni, nem akartam csinálni semmit.

Nekem ne mondja senki, hogy ezek maguk írták a szövegeiket, és a kitartásuknak, vagy éppen a tehetségük miatt lettek sikeresek, komolyan irritáló, hogy mennyire sugárzik belőlük az értelem.

Nézzétek meg a filmet!



2015. jún. 9. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen az a szerencse, h a mai Justin Bieber félékből süt az intelligencia.
2015. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de most komolyan, sőt a hajuk is olyan mint biebernek, vagy biebernek volt olyan a haja, mint a beatles.

Végülis meg, John Lennon mondta egyszer, hogy eladták a lelküket az ördögnek, ezért olyan sikeresek.

2015. jún. 9. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vették komolyan az ilyen gyors interjúkat, ha megnézed a fent említett filmet láthatsz olyan interjút is ahol a kérdező nincs tisztában, h kivel is beszél. McCartneyt Harrisonnak v Lennonnak nézi. Most ilyeneknek mit strapálják magukat. Lehet, h a Bieber félék hosszabban locsognak a méllyen szántó kérdésekre de attól a zenéjük még nem lesz hallgathatóbb.
2015. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy összetévesztette, hisz tök egyformák:) de például chocita wurst-nak is volt egy erős hátszele..
2015. jún. 9. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
NEM ők voltak a fontosak, hanem a zenéjük. A mai előadók meg sem közelítik őket. A Beatles hallgatgatható zene volt, nem olyan tic-tuc, értelmetlen szövegű, mint a mai menők zenének csúfolt zajforrása.
2015. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért az idősebb korosztály, abban a korban nem nagyon fogadta el. Pont olyan mint, ahogy ma justin bieberért rajonganak sokan, és akik akkoriban beatles rajongók voltak, most ők nem szeretik a biebert. A fiatalabb generációk mindig valami új sz@rért rajonganak.
2015. jún. 10. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Régi kérdés de gondoltam válaszolok: ugyan olyan pop celebek mint a maiak. Jelszó: az idő mindent megszépít: kommunizmust, sorkatonaságot, kisdobosságot meg a zenét is.
2015. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdező, rájöttél: a Beatles sikere csak egy összeesküvés volt, egyetlen szó sem igaz az egészből, kamu volt minden az első szótól az utolsóig. A Háttérhatalom találta ki az egészet annak érdekében, hogy kiirtsák az emberiséget, zsidó gyíkemberekkel telepítsék tele a Kárpát-medencét, és visszafizethetetlen frankhitelt sózzanak Joci meg Terike nyakába.
2015. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátom, a heavy metal és a pszichedelikus rock feltalálóiról beszélünk. Hihetetlen hogy milyen idióta gyökerek is léteznek.
2017. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!