Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyit ér a Toldi trilógia...

Mennyit ér a Toldi trilógia könyvben?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam kiskoromban három darab Toldi kötetet. (Toldi, Toldi estéje, Toldi szerelme). Mindhárom németül van, aranyozott a széle és 1800-as évek vége fele nyomtatott.

2015. jún. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan régi és jó állapotban van, akkor sokat érhet olyan embernek, akit érdekelnek az ilyen régiségek. Ha tényleg jó állapotú, akkor olyan hétezer forint körül talán el tudnád adni. De még akár többért is, ha szerencséd van. El akarod adni?
2015. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkozok rajta, igen. :) De a hétezret még ha darabjáért is mondod, keveslem. Sokkal értékesebbnek gondolom annál.
2015. jún. 12. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Igen, ennek hatására utána néztem, az abból a korból származó jó állapotú könyveket akár 15 vagy 20 ezer forintért is árulják darabját, szóval így jobban átgondolva tényleg kérhetsz értük többet is. De szerintem magyarul még értékesebb lenne, de ez csak egyéni vélemény. :)
2015. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D
2015. jún. 12. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinek a fordítása?
2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MORITZ KOLBENHEYER. Ha jól olvastam ki. Nem Times New Roman betűstílus. :D
2017. júl. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!