Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te ismersz ilyen animét?

Te ismersz ilyen animét?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan animére lennék kiváncsi amiben fiú a főszereplő és azt figyelhetjük meg hogyan válik egyre erősebbé a történet folyamán nem kell it lightosakat keresni bármilyen formában jöhet (harc,sport) amiket láttam yu yu hakusho ;kuruko no basuke.

2015. jún. 14. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Neverending shounenek:


One Piece

Hunter x Hunter

Fairy Tail

Rave Master

Bleach

Naruto

(utóbbi kettőért nem vagyok túlságosan oda :/)


Sport:


Ookiku Furikabutte

Haikyuu

Daia no Ace

Prince of Tennis

Baby Steps

2015. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 15. 07:20
 3/10 anonim válasza:
Én is a Fairy Tail-t, a Rave Master-t és a Narutot ajánlom. #1-es válaszoló, miért mondod a Rave Masterre h neverending? Kerek 51 része van és már nagyon rég vége.... (a Narutonak is vége 720 rész után, a Borutós baromság csak szégyen a sorozat nevére, főleg ezzel a "ki Sarada anyja? Karin vagy Sakura?" hülyeséggel)
2015. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A Tokyo Ghoul például ilyen.

Meg nagyrészt a legtöbb animére jellemzôek az ilyen fejlôdések:

Deadman Wonderland

Attack on Titan

Sword art online

Ao no exorcist

Ansatsu Kyoushitsu

Talán ezek.

2015. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2015. jún. 15. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 Valójában a Rave Mastert még nem kezdtem el és az alap felállásból következtettem a neverending jellegre...^^"


Egyébként a HxH sem igazán neverending a maga 140x részével, de legtöbben így emlegetik.

2015. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gizda50 válasza:
kenichi
2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

TOKYO GHOUL-T CSAK A MANGÁT. Az anime nem adja vissza egy csomó karakter fejlődését és nem elég fokozatos.


Viszont ha a mangát a kezedbe veszed akkor sírni fogsz és szenvedni, megéri. De tuti fogsz.

2015. jún. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

One Piece.

ha a tokyo ghoult akarod nézni akkor inkább a manga. az animéből rengeteg látványos harcot kkihagytak.

2015. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!