Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a mai...

Miért csinálják ezt a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Az utcán úgy mennek végig, hogy hangosan szól a telefonjukból valami igénytelen zene, általában technó vagy rap. És a buszon is így utaznak. Nemcsak a roma származású fiataloknál tapasztalom ezt a viselkedési formát, az utóbbi időben sajnos a magyar fiatalok között is divatos lett. Miért csinálják ezt? Miért nem tudják felfogni, hogy más emberek nem kíváncsiak arra, hogy ők mit hallgatnak? Miért nem tudnak beszerezni egy fülhallgatót?

2015. jún. 18. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
én is fiatal vagyok de tényleg ez a jelenség néhány éve még szinte csak a romákra volt jellemző aztán mára rengeteg magyar is csinálja, gondolom egy részük nem akar fülhallgatóval bajlódni, illetve csak egyszerűen nem érdekli őket hogy mást zavar-e vagy sem. őket meg más zavar és (jobb esetben) nem teszik neked szóvá, tehát te is fogadd el hogy ő ezt csinálja -gondolják szerintem
2015. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
Biztos azt hiszik, hogy ez a menő, pedig sajnos ez gáz..:-/
2015. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha én csinálnám ezt a metállal, menne a hiszi meg a kötözködés ezerrel, hogy kapcsoljam le. Utálom az ilyen fiatalokat. Amúgy meg nem tart semeddig egy fülhallgatót bedugni a telefonba. Jó lenne, ha a tizenéves fiatalok nem kollektíve a romák szintjére süllyednének, hanem inkább igyekeznének teljesen máshogy viselkedni, mint ők.
2015. jún. 18. 16:06
 4/13 piriiiii ***** válasza:
13%

Mert szeretnék, ha szállna a zene és a művészet szerte.

Mondjuk én 18 évem alatt ilyet legfeljebb ötször tapasztaltam, pedig jártam már itt-ott.

2015. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De amit ők hallgatnak az NEM művészet, sőt, még csak zenének se minősül. Sehol egy hangszer benne.. csak rohadtul IDEGESÍTŐEK.
2015. jún. 18. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20-30 éve meg hatalmas hordozható magnókkal jártak a vállukon. A technika fejlődik, az emberek nem :D
2015. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

"igénytelen zene, általában technó vagy rap"


Nincsen zene ízlésed......

Én hallgatok jazzet is és rappet is. ÉS?


"még szinte csak a romákra volt jellemző aztán mára rengeteg magyar is"


Persze meg a bolgárok,németek,baszkok,csehek....stb

2015. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Össze kéne fognunk és mindenkinek magyar nótát vagy népzenét (csárdást is?:) bömböltetni a buszon. Vicces lenne. :)
2015. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hetes: Nem az a baj, ha valaki rappet hallgat, hanem az, hogy rákényszeríti erre a környezetét. Amúgy én is szeretem a jazzt.

A másodiknak és a hatodiknak ment a zöld kéz, köszönöm az értékelhető választ!

Nyolcas: ha magyar nótát vagy csárdást bömböltetnének, az is zavaró lenne. Egyáltalán miért kell bármit is bömböltetni?

2015. jún. 18. 17:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy igényesebb bluetooth hangszóró 30-50.000ft, most éppen ezzel mutatják meg egymásnak melyik társadalmi osztályba tartoznak... Ahogy az én koromban az volt a menő, aki a hátsó padban előkaphatta a laptopot játszani töriórán... Majd ez is lecseng és cikivé vállik.
2015. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!