Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek sötét a haja,...

Ha valakinek sötét a haja, miért gondolják egyből, hogy cigány?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam homokszőke, sötétzöld a szemem. Kissé unalmas volt egy idő után és egyhangú így átfestettem barnára, amiből majdnem fekete lett.

Azóta folyton cigánynak néznek, sokan le is szóltak már ez miatt, pedig a külsőm nem sokat változott a hajamon kívül. Persze, kissé barnultam is azóta, amúgy sem vagyok hófehér, de elég világos a bőröm, közepes árnyalatú. Nem vagyok az a tipikus rézbőrű vagyok kreol. Ha kell küldök képet privibe.

De Magyarországon ennyire buták az emberek, hogy aki már nem világos hajó vagy bőrű az már egyből cigány?

Pl a tesóm erős szőrzetű, kreol bőrű, sötéthajú lány, de semmi cigányos nincs benne, inkább arabosan néz ki, mint anyukám meg a nagymamán, de ettől még nem cigányok. És folyton megszólják őket.


2015. jún. 18. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*rézbőrű vagy kreol
2015. jún. 18. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ne foglalkozz a primitív buta sötét emberekkel! Rengetegen nem szólnak meg téged és biztos rengetegen nem csak belsőleg tartanak téged szépnek, hanem külsőleg is vonzónak.

Ha van kedved küldhetsz privátban képet.

2015. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sötét haj nem áll jól nagyon sok lánynak, hiába festik be olyan sokan. Boszorkányos arcot csinál gyakran, főleg ha valakinek nem szép az arca, nagyon kiemeli a kevésbé szép arcvonásokar.

Lehet cigányos az arcod, és ezt a sötét tónusok kihangsúlyozták, láttam már olyan cigányt, aki világosabb hajjal egész "normálisnak" tűnt, nem volt feltűnő, hogy cigány.

Egyébként ne foglalkozz vele, vannak szőkecigányok is. Az emberek nem a fajtájukat utálja, hanem a viselkedésüket, szóval ha rendes vagy, nincs semmi gond, hogy néhány megmondóember anna k hisz. Én arc alapján nagyon jól be tudom őket azonosítani,. :)

2015. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyet nem tapasztaltam, hogy sötét haj miatt megszólják őket. Nem inkább az öltözködésed meg a stílusod miatt mondják? Amúgy küldhetsz képet, kíváncsi vagyok.
2015. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is volt már hogy lecigányoztak mert a bőrömnek van egy kis szine
2015. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!