Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha olyan országba...

Szerintetek, ha olyan országban nyaralnék, ahol nincs női egyenjoguság, és ott teljesen törvényesen elverném az asszonyt, akkor hazatérésünk után feljelenthetne e itthon?

Figyelt kérdés
Nem tennénk meg soha, csak haverral szeretünk hülyeségeken filózgatni :)

2015. jún. 19. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak az adott országban büntethetnek ha ott követsz el bűnt, de mivel ott nem tiltják ezt ezért nem kapnál semmit. Az hogy utána más országba atmesz attól még nem ott követted el ergo nem büntetnek szerintem.
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem simán. :-) Attól mert földrajzilag máshol történt az eset, attól még az asszonyon itthon is látszanak (-szanának) a kék foltok... hogy kicsit patetikus legyek. :-)
2016. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!