Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban milyen...

Franciaországban milyen weboldalakon lehet kiadó lakásokat találni? (Lehetséges, hogy a kategória rossz, elnézést)

Figyelt kérdés
Aki tud, legyen szíves linkelne párat? A Google kidob sok-sok oldalt csak nem tudom, melyik az amit a helyiek használnak. Nagy segítség lenne.

2015. jún. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van. Elsőként talán próbáld meg itt:

[link]

2015. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2015. jún. 23. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az előző linken nem találsz semmit, adok néhány másikat, amelyek Franciaországban a legkeresettebbek:


[link]


[link]


Ez egy ingynes újság:


[link]


Hol szeretnél lakni? Ha ismerném a helyet, konkrétabb választ is tudnék adni.

2015. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is, 3-as!
2015. jún. 23. 13:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol Parizs az elso (ott jartam) de mas varos (Lyon, Marseille, Strasbourg, Nantes...) is szobajohet. Gondolom a fovarosban a legdragabb a lakhatas es az elet. Igaz, mar ahhoz van eleg penzem, hogy akar tobb honapig munkanelkul eleldegeljek de nyilvan minel hamarabb szeretnek munkat talalni. Egyebkent Te Franciaorszagban elsz?
2015. jún. 23. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkét választ én írtam, de a köszönet mindig jólesik... :))

Igen, Franciaországban élek, már évtizedek óta.

Mit szeretnél csinálni, ha kijössz?

2015. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!